Szukaj na tym blogu

czwartek, 24 lutego 2011

WOMBATS, STREETS, NUTINI i PULP | OPENER 2011 GDYNIAMikołaj Ziółkowski w Programie Alternatywnym Agnieszki Szydłowskiej w radiowej Trójce ogłosił kolejne cztery zespoły na Open'era. To: The Wombats, The Streets (pożegnalnie), Paolo Nutini i Pulp. Wszystkie pochodzą z Wielkiej Brytanii. Trzy z nich nigdy dotychczas nie zagrały w Polsce!

The Wombats na żywo.

Trio z Liverpoolu grające przede wszystkim indie rock we wrześniu 2010 roku ogłosili zakończenia zbierania materiału na 2. album. "Tokyo (Vampires & Wolves)" i "Jump into The Fog" i "Anti-D" to pierwsze single go promujące. Z pewnością usłyszymy je na HOF 2011.

Mike Skinner i The Streets pożegna się z fanami występując na HOF 2011.

Mike Skinner pojawił się na scenie brytyjskiej muzyki w 2002 r. i od razu zyskał uznanie krytyków i publiczności, a następnie nominacje do Mercury Music Prize i Brit Awards. Płytą "Computers And Blues" żegna się niespodziewanie z fanami.

Szkot z włoskimi korzeniami, czyli Nutini na Open'erze 2011.

Spotkanie tradycji południowej i wyspiarskiego zamiłowania do melodii to twórczość młodego Paolo Nutiniego. Pracuje on obecnie nad kolejnym albumem, a efekty zapewne usłyszymy podczas występu na Open’erze.

Występ Pulp będzie okazją zobaczyć jaka atmosfera jest na Glastonbury.

Formacja Pulp to jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki nie tylko Wysp Brytyjskich. W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery sprzedali dziesiątki milionów płyt, ich utwory takie jak "Common People" stały się dla wielu hymnami generacji. Dwukrotne występowali w roli headlinera Glastonbury i ich koncerty zapisały się jako najbardziej pamiętne momenty tego festiwalu. Na Open'erze mamy nadzieje będzie równie energetycznie. Tym bardziej, że Pulp wracają po zawieszeniu działalności w latach 2003-2010...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty