Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 15 lipca 2013

Nick Cave - relacja z koncertu w Polsce | Video Gdynia Open'er 2013

NICK CAVE and The Bad Seeds wystąpili podczas Open'era, 4 lipca 2013. Zarówno Nick, jak i pozostali członkowie zespołu wyglądali na początku dość przerażająco. Można było odnieść wrażenie, że po koncercie wrócą z powrotem do swoich trumien. 

Chwile mroczne i ponure przeplatały się z chwilami pełnymi dzikiej ekspresji, spazmatycznej euforii. Nick Cave niczym mroczny książę odprawiał celebrę nierzadko wchodząc w gąszcz rąk widzów. Warren Ellis (ten z długa brodą) na diabelskich skrzypcach sięgał po nuty z otchłani duszy, prując przy tym smyczki.

Stałem tam w osłupieniu albo hipnozie i mimo innych planów, brałem udział w misterium. To było genialne.
Mikołaj Ziółkowski! Czy jest szansa na DVD/BluRay z tego koncertu? Jeśli chodzi o kasę na to wydanie to proponuję jakiś serwis crowdfunding'owy i robimy zrzutkę społeczną. Do tego 2 inne koncerty na tej samej płycie, na przykład Mike Patton z 2009 roku i Jack White (The Dead Weather) z 2010 roku. Nie sprzeda się 10000 egzemplarzy? Moim zdaniem bez problemu.

Kto za?

Ibrahim


Wybrane filmy z YouTube.com w wysokiej rozdzielczości. HD video - Nick Cave w Gdyni:NICK CAVE and The Bad Seeds - part 1 (Live HD), 04.07.2013, Opener, Gdynia). Video ToolKarol77 YouTube.NICK CAVE and The Bad Seeds - part 2 (Live HD), 04.07.2013, Opener, Gdynia). Video ToolKarol77 YouTube.


Nick Cave - Open'er 2013 Gdynia. YouTube open09er.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty