Szukaj na tym blogu

wtorek, 15 lutego 2011

OPEN'ER 2011 ARTYŚCI - SPEKULACJE | TRÓJKA ZIÓŁKOWSKI - 17 lutegoW czwartek 17 lutego Mikołaj Ziółkowski poda na antenie Programu 3 Polskiego Radia kolejnych wykonawców Heineken Open'er Festival 2011 w Gdyni. Według wszystkich prawideł ogłoszona zostanie megagwiazda Openera. Na razie mamy jedynie Coldplay'a. Kto następny ma przyciągnąć rzesze fanów muzyki? Może będzie to któraś z gwiazd, uhonorowanych podczas 53. gali GRAMMY Awards. Pospekulujmy...

W przedfestiwalowych głosowaniach, typowaniach i listach życzeń przewija się Arcade Fire, zdobywca nagrody za album roku, który jeszcze nigdy nie dojechał na Open'era.
Arcade Fire w utworze Read to start.

Eminem wyszedł z 2 statuetkami GRAMMY, a skoro nie brakuje na HOF-ie raperskich gwiazd może na jubileusz przyjedzie najlepszy biały raper świata.
Not Afraid Eminema to hit z jego najnowszej płyty.

Ewentualnie reprezentantem tego gatunku w Gdyni może być równie obficie nominowany i nagrodzony Jay-Z.
Empire State Of Mind Jay-Z przyniósł mu GRAMMY Awards.

MUSE co prawda na Openerze już zagrał, ale udane come backi w historii HOF i nagroda GRAMMY za album rockowy roku predestynują zespół do zagrania na lotnisku.
Występ MUSE live.

Podobnie udałby się z pewnością występ live La Roux.
La Roux podbija scenę dance.

A co ze zdobywcą 4. tegorocznych GRAMMY - Lady Antebellum? Czy zespół quasicountry miałby szanse na HOF 2011?
Need You Now przyniósł sławę i nagrody Lady Antebellum.

Kwestią otwartą jest powrót The Roots - kategorie R&B należały w tym roku do nich, a od ich występu w Gdyni mijają 4 lata.
The Roots potrafią rozgrzać publiczność.

Może w końcu Rage Against The Machine... Co prawda od 11 lat nie nagrali nic świeżego, jednak ich koncerty zawsze gromadzą tysiące wiernych fanów.
Występ live RATM.

Którą z powyższych propozycji obstawiacie, że ogłosi "Ziółko" w czwartek? Kogo chcielibyście usłyszeć na Open'erze 2011?


Zobacz kogo już zapowiedziano na HOF 2011

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty