Szukaj na tym blogu

czwartek, 16 lutego 2012

WIZ KHALIFA, FRIENDLY FIRES, BAT FOR LASHES i BON IVER NA OPEN'ER 2012 W GDYNIPrzedstawiciele wykonawców alternatywy, disco funku, indie popu i rapu zostali zapowiedziani w środowej (15.2) odsłonie Programu Alternatywego radiowej Trójki. Na Heineken Open'er Festival 2012 zagrają Bon Iver, Friendly Fires, Bat For Lashes i Wiz Khalifa.


Black&Yellow - słynny utwór Wiz Khalifa.


Holocene live Bon Ivera.


Jump in the Pool grupy Friendy Fires.


Taneczna wersja Bat For Lashes - What's a Girl To Do.

Bon Iver, czyli Amerykanin Justin Vernon to niespodziewany laureat dwóch nagród Grammy dla Najlepszego Nowego Artysty i za Najlepszy Album Alternatywny. Nie znają go sami Amerykanie, dopiero odkrywają Europejczycy, w tym również po raz pierwszy Polacy, gdy pojawi się na Open'erze w Gdyni.
Friendly Fires to Brytyjczycy, na rynku muzycznym od 2006 roku. W tym czasie nagrali dwie płyty - debiutancką o tej samej nazwie co zespół i Pala w 2011 r.
W 2006 roku zadebiutowała również Bat For Lashes, czyli Natasha Khan. Utalentowana artystka - gra na pianinie, klawesynie, basie, gitarze i autoharfie. Tajemnicza i eteryczna, muzyka od intymności po taneczność - to w skrócie charakterystyka jej artyzmu.

Organizatorem HOF jest Alter Art.

Wcześniej zapowiedziano:

Gdzie bilety? Zobacz!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty