Szukaj na tym blogu

wtorek, 26 kwietnia 2011

ARTPOP FESTIVAL ZŁOTE PRZEBOJE - ODWOŁANA AMY WINEHOUSE! | BYDGOSZCZ 2011* * * Amy Winehouse is withdrawing from all scheduled performances. Everyone involved wishes to do everything they can to help her return to her best and she will be given as long as it takes for this to happen (z ang.: Amy Winehouse wycofuje się ze wszystkich planowanych koncertów. Wszyscy zaangażowani zrobią wszystko by pomóc jej wrócić do zdrowia i będą ją wspierać tak długo jak będzie to potrzebne) - taki komunikat otrzymali organizatorzy bydgoskiego festiwalu. Czy to efekt medialnych doniesień o "formie" artystki chociażby w Belgradzie?!


Jednakże impreza się odbędzie - zamiast Winehouse wystąpi GRACE JONES.
* * *


* * *Zobacz inne gwiazdy ARTPOP Festival 2011 * * *

Dawniej Smooth Festival na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy, a w 2011 roku ARTPOP Festival Złote Przeboje w podbydgoskim Myślęcinku. W jednym z największych parków miejskich w Polsce - Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku - zagrają Amy Winehouse oraz plejada innych artystów, łączących muzykę pop z różnorodnymi muzycznymi klimatami i stylami. Koncert odbędzie się 30 lipca.Kolejnych artystów przedstawimy, gdy tylko zostaną ogłoszeni.

Festiwal organizują Sony Music Polska i Agencja SNAP z partnerami strategicznymi - władzami Bydgoszczy i Radiem Złote Przeboje.

Bilety
  • 130 zł - strefa B,
  • 200 zł - strefa A,
  • 300 zł - bilet Golden Circle,
  • 700 zł - bilet VIP.
Kup teraz
- www.ticketpro.pl
- www.eventim.pl

Źródło. materiał organizatora


ARTPOP Festival Złote Przeboje 2011 koło Bydgoszczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty