Szukaj na tym blogu

niedziela, 4 października 2009

MECZ POLSKA-HOLANDIA SIATKÓWKA KOBIET (powtórka, wynik, video), 3.10.2009

3.10.2009 Piłka siatkowa kobiet ME. Polska-Holandia, trzeci set. Wynik: 3-1 dla Holandii.

3 października 2009 Łódź. Siatkówka kobiet 1:3 Polska-Holandia. Zagramy o brąz...

Koniec 4 seta. Końcówka meczu dla Holenderek.

POLSKA-HOLANDIA
ME kobiet w piłce siatkowej, półfinał
1:3
(11:25, 15:25, 25:20, 20:25)

Polskie siatkarki na Mistrzostwach Europy w siatkówce nie zdobędą złota ani srebra... ale brąz jest w zasięgu ramion. Polskie siatkarki w pojedynku z Holenderkami rozgrzały się dopiero po dwóch setach. Trzeci set dał nadzieję na zwycięstwo. W czwartym... ulegliśmy.

Polska - skład: Anna Barańska, Katarzyna Gajgał, Milena Sadurek-Mikołajczyk, Aleksandra Jagieło, Agnieszka Bednarek-Kasza, Joanna Kaczor, Mariola Zenik (libero) oraz Dorota Pykosz, Natalia Bamber, Paulina Maj, Izabela Bełcik, Anna Witczak.

Holandia skład: Debby Stam, Ingrid Louise Visser, Manon Flier, Chaine Staelens, Caroline Wensink, Kim Staelens, Janneke Van Tienen (libero) oraz Maret Grothues.

O brąz powalczymy z Niemkami, które przegrały mecz z Włoszkami 1:3 (25:10, 22:25, 25:12, 25:22).

polskie siatkarki, wynik meczu, siatkówka kobiet, polska holandia, piłka siatkowa łódź polska mistrzostwa, powtórka, youtube, wideo, film, jutjub, program tv telewizyjny, polsat