Szukaj na tym blogu

środa, 29 lutego 2012

JANELLE MONAE, KASIA NOSOWSKA, GOGOL BORDELLO, BLOC PARTY I PUBLIC ENEMY OGŁOSZENI NA OPEN'ER 2012 W GDYNIJak przystało na wyjątkowy dzień, 29 lutego Mikołaj Ziółkowski ogłosił aż pięciu nowych wykonawców na Heineken Open'er Festival 2012 w Gdyni. Trzech z nich zagra na World Stage, i po jednym na Tent oraz Main Stage.


Tight Rope Janelle Monáe.


Gogol Bordello i ich 60 revolutions.


Public Enemy i klasyczny już He got game.

Kolejnym headlinerem szef Alter Art ogłosił Bloc Party. Angielski zespół indie rockowy ogłosił come back i przygotowuje kolejny album.


Bloc Party wykonuje Banquet live.

W namiocie zagra fantastyczna, niesamowita, utalentowana polska wokalistka - Kasia Nosowska. Zasłynęła z Hey. Potem z sukcesem występowała solowo.


Czas w wykonaniu Nosowskiej.

29.2 obrodziło w artystów sceny World. Zagrają tam Janelle Monáe, Gogol Bordello i Public Enemy. Usłyszeć więc będzie można unikatową mieszaninę indie popu z soulem, hip-hopem, R&B, jazzem i funkiem oraz afro- i dance-punku.
Amerykański Gogol Bordello to mieszanina ogólnoświatowej żywiołowości jego członków - dwóch Rosjan, Ukraińca oraz Izraelity, Ekwadorczyka, Etiopczyka, Amerykanina i Szkotki z chińskimi korzeniami. Stworzyli unikatowy styl gypsy punk, czyli punk rocka z elementami muzyki cygańskiej.
Public Enemy to legenda amerykańskiego i światowego hip-hopu. Na 2012 rok zapowiedziano aż dwa albumy grupy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty