Szukaj na tym blogu

czwartek, 26 maja 2011

KONCERT MYSLOVITZ I BUDKI SUFLERA NA OTWARCIE PGE ARENA GDAŃSKW Gdańsku jako kolebce polskiego rocka zagrają Budka Suflera i Myslovitz. We wszystkich innych okolicznościach taki duet mógłby stanowić ciekawą propozycję dla kameralnego koncertu na Placu Zebrań Ludowych (pojemność ok. 10 tys. ludzi), Stoczni Gdańsk (poj. ok. 8 tys. ludzi), czy scenie przy plaży w Brzeźnie (poj. ok. 3 tys. ludzi), ale ww. artyści mają przyciągnąć tłumy na otwarcie... stadionu PGE Arena Gdańsk (44 tys. miejsc siedzących). Koncert odbędzie się po meczu Politycy - Dziennikarze, 23 czerwca 2011 r.


Wizualizacja PGE Arena Gdańsk jeszcze jako Baltic Arena.

Władze Gdańska stwierdziły, że nie będą się licytować na eventy otwarcia z pozostałymi arenami Euro 2012 w Polsce. Przypomnijmy, że był to Sting w Poznaniu, będzie George Michael i walka Adamek vs Kliczko we Wrocławiu oraz show Red Bull X-Fighters FMX i koncert Night Of The Proms w Warszawie.

To zadziwiające, że odcinający kupony od przemijającej sławy rockmani z Budki Suflera, wciąż jeszcze przedstawiani są jako topowi artyści.


Budka Suflera live.

Już lepiej na tym tle wypadają Myslovit. Kapela ze Śląska ma rzesze wiernych fanów, a swoimi utworami potrafili rozkręcić niejedną imprezę, ale stadion???


Myslovitz live.

Ceny biletów, ani sposoby dystrybucji nie są jeszcze znane. Miejmy nadzieję, że koszty nie będą wygórowane.

1 komentarz:

  1. autor powyższego tekstu to idiota... przesłuchaj sobie dzieciaku kilka płyt budki to pogadamy o "odcinających kupony od przemijającej sławy rockmanach z Budki Suflera". najlepiej zacznij od najnowszej pajacyku.

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty