Szukaj na tym blogu

środa, 27 kwietnia 2011

WROCLOVE FEST 2011 Z ARCHIVE, AYO I DAGADANĄ | ŚWIĘTO WROCŁAWIA - 16.19.6Boban & Marko Marković Orchestra na dobry początek,a potem już coraz większe gwiazdy muzyczne. Tak ma wyglądać Święto Wrocławia - WROCLOVE FEST 2011 w weekend 16-19 czerwca. Na Wyspie Słodowej lub w Hali Orbita wystąpią jeszcze Bobby McFerrin, Dagadana, Yann Tiersen, AYO i Archive.


Archive w Fuck U live.


Down on my knees - Ayo live.


Drive live by Bobby McFerrin.

O ile muzycznych dokonań Bobby McFerrin'a, Ayo i Archive, to już Dagadana, Yann Tiersen oraz orkiestra Bobana & Marko Markovicia są mniej znanymi w Polsce wykonawcami.
Yann to francuski multiinstrumentalista, wirtuoz skrzypiec i akordeonu. Jego utwory balansują na rozdrożu muzyki folkowej, minimalistycznej i rockowej.Dagadana to akronim artystek Polki Dagmary Gregorowicz i Ukrainki Dany Wynnyckiej wspieranych przez skrzypce i kontrabas Mikołaja Pospieszalskiego. Grupa gra jazz, folk i elektronikę.Boban (ojciec) i Marko (syn) Marković Orkestar grają balkan brass, najlepiej kojarzny z... filmów Emira Kusturicy - Arizona Dream i Underground.Bilety
  • 50/90/120/150/200 zł - koncert Bobbiego McFerrin'a
  • 40/90/120 zł - koncerty Dagadana, Yann Tiersen, AYO i Archive
Kup teraz
- www.eventim.pl
- www.ticketpro.pl

WrocLove 2011 - koncerty z okazji Święta Wrocławia na Wyspie Słodowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty