Szukaj na tym blogu

środa, 27 kwietnia 2011

JAROCIN FESTIWAL 2011 Z MEGAGWIAZDAMI METALU, ROCKA I PUNKUJarocin Festival to obok Przystanku Woodstock festiwal-ikona wydarzeń koncertowych w Polsce. Rok po jubileuszu 30-lecia, w edycji 2011 nie zabraknie gwiazd światowego formatu. Kogo zatem mogą się spodziewać miłośnicy różnych odmian metalu i rocka w Jarocinie między 15 i 17 lipca?

Na scenie zagrają Acid Drinkers, Apocalyptica, Armia, Baaba Kulka, Bad Religion, Cool Kids Of Death, Dananananaykroyd, Dżem, Happysad, Heroes Get Remembered, Olaf Deriglasoff, Moskwa, Myslovitz, Piotr Rogucki, Projekt R.U.T.A., Sorry Boys, Strachy Na Lachy i The Blackout oraz rzesza młodych polski kapel, wyłonionych w konkursie.Nothing Else Matters w wykonaniu Apocalypticy.


Prom Queen live - Heroes Get Remembered.


The Subways - Oh Yeah!.

Wielu artystów zagra utwory ze swoich najnowszych płyt, niekiedy debiutanckich. Część jarocińskim występem będzie się żegnała z fanami, część reaktywowała się na kultowy festiwal.

Pole namiotowe dla uczestników Festiwalu w tym roku będzie większe i lepiej wyposażone! 8 hektarów powierzchni, profesjonalne systemy sanitarne - toalety i prysznice, punkt pomocy medycznej i punkt do ładowania telefonów komórkowych, a do tego bliskość sceny (50 m od terenu festiwalu). Informacje - 501 639 555.

Materiał organizatora

Organizatorem Jarocin Festiwal jest Agencja Artystyczna Go Ahead.

Bilety
  • 120 zł - karnet, cena do 30 czerwca (130 zł - cena od 1 lipca)
  • 79 zł - jednodniowy (89 zł - j.w.)
  • 30 zł/os. za 4 dni
Kup teraz
- www.bilety24.pl
- www.eventim.pl


Jarocin Festival przy ul. Maratońskiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty