Szukaj na tym blogu

czwartek, 17 marca 2011

MONTELANSINO PROJEKTU TRÓJZĄB - 3MIASTO


Już jest!

Publikacja 0:01, 1.04.2011. Projekt Trójząb - Montelansino. Teledysk z Jackiem Karnowskim i Mirosławem Baką w Spatifie, Sopot 2011. Teledysk o Trójmieście, Antywarszawiak, video YouTube.

Zobacz: video i tekst Montelansino

...A w Sopocie przy sobocie bardzo wielce jest na kocie
Jest skarpeta, są Kuboty, szlif Monciaka i brak cnoty.
Wnet festiwal się zaczyna, śpiewa Limhal i Krystyna
Montelansino chłopak z dziewczyną wpadli potańczyć obalić wino...

* * *

Publikacja 0:01, 1.04.2011. Projekt Trójząb - Montelansino. Teledysk z Jackiem Karnowskim i Mirosławem Baką w Spatifie, Sopot 2011. Teledysk o Trójmieście, Antywarszawiak, video YouTube.

Montelansino - to podpowiedź sopociaków Tomasza Jurgielewicza, Konrada Brodowskiego i Marcina Sternika oraz Marty Sułkowskiej, pomysłodawców i wykonawców Projektu Trójząb, na Projekt Warszawiak i promujący go teledysk Nie ma cwaniaka, nad warszawiaka.


Łukasz Garlicki jest twarzą Projektu Warszawiak.

Wideomuzycznie sopociacy chcą wbić się w charakter warszawskiego hitu (blisko 2,5 mln. wyświetleń). Będzie więc, tak jak w pierwowzorze oddanie klimatu i stylistyki, ale kurortu i Trójmiasta z lat socrealizmu - festiwalów w Operze Leśnej, klimatu imprez alternatywy trójmiejskiej, spotkań na Skwerze Kościuszki i Molo, wizyt w kultowych klubach oraz historycznych miejscach jak Stocznia Gdańska, itp. Jak w Projekcie Warszawiak nie zabraknie znanych twarzy z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

projekt trojzab montelansinoTomasz Jurgielewicz, Konrad Brodowski i Marcin Sternik z Projektu Trójząb. Źródło. www.alante.pl


Klimat sopocki uzyskał już Kali w utworze Spływ Monciakiem.

Projekt Trójząb i piosenka "Montelansino" nabiera już realnych kształtów teledysku przy współpracy z Sopocką Wytwórnią Filmową. Premiera o północy 1 kwietnia. Czekamy z niecierpliwością!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty