Szukaj na tym blogu

środa, 5 maja 2010

MMA WALKA PUDZIAN-DOMINATOR - TIM SYLVIA USA 21.5.2010

Mariusz Pudzianowski przegrał z Timem Sylvia.

Mariusz Pudzianowski uległ bardziej doświadczonemu rywalowi. Pudzian poddał walkę w drugiej rundzie po 6 minutach i 44 sekundach. Dominator w pierwszej rundzie dwa razy kopnął przeciwnika i raz go przewrócił, później inicjatywę przejął Tim Sylvia. Mariusz pierwszą rundę kończył z zakrwawioną głową, leżąc na macie i broniąc się przed ciosami Sylvi... więcej + video.

Zwycięstwo odniósł Łukasz JURAS Jurkowski. Znokautował przeciwnika () w pierwszej rundzie (plan: 3 runy x 5 minut). Zobacz: walka MMA Juras Jurkowski vs Ho Jin Kim (video).


Druga runda: Pudzian-Sylvia. walka MMA, 21.5.2010 USA. Zobacz całą walkę i wejście Pudziana na ring, hymn, prezentację: PUDZIAN-SYLVIA (VIDEO FULL)

Pudzian - wywiad przed walką z Timem Sylvia dla Polsatu.

* * *
poniżej zapowiedź wydarzenia...

Mariusz PUDZIAN Pudzianowski zmierzy się w swojej drugiej międzynarodowej walce z Timem MANIAKIEM Sylvią. Panowie staną na ringu MMA 21 maja 2010 w DCU Center w Worcester koło Bostonu.

transmisja na żywo
POLSAT 22 maja 2010
godzina 2:15 w nocy
Video YouTube.

Jak wypadnie zagraniczna wojaż Pudzianowskiego? Trzeba pamiętać, że będzie zbierał siły po walce 7 maja w Spodku z Japończykiem - Yusuke Kawaguchim. Jednak to o Sylvii Pudzian mówi, że jest bardziej wymagającym i poważniejszym rywalem. Nic dziwnego, Maniak to kawał chłopa - 203 cm wzrostu i 130 kg wagi. Pudzian jest i niższy i lżejszy od niego, ale na konferencji ważenia nic sobie nie robił z zaczepek Amerykanina, wręcz patrzył na niego z politowaniem.Sylvia to były mistrz federacji IFC i UFC z 9-letnim (z przerwą spowodowaną kontuzją) stażem w MMA. Stoczył 31 walk z czego 25 wygrał przez nokout. Większość walk odbył jednak z amerykańskimi zawodnikami mixed martial arts. Miał epizod z niedozwolonym substancjami, ale zapłacił karę, odbył zawieszenie i przeprosił. Ostatni raz bił się w ringu 18 września 2009 roku z Jasonem Rilayem, z którym wygrał przez techniczny KO (boksowanie). Była to pierwsza jego wygrana po 3 porażkach z rzędu - z Brazylijczykiem Antonio Rodrigo Nogueirą, Rosjaninem Fedorem Emelianenko i Amerykaninem Rayem Mercerem.

MMA Pudzianowski-Kawaguchi walka (video), 7.5.2010

noc z piątku na sobotę z 21 na 22 maja 2010

2 komentarze:

  1. no nie dobrze, ale Pudzian nie ma kondycji i techniki... niepotrzebnie upokarza się

    OdpowiedzUsuń
  2. nie tędy droga Pudzian, szkoda zdrowia

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty