Szukaj na tym blogu

piątek, 26 lutego 2010

SMOOTH FESTIVAL Z VAYA CON DIOS i SEIGNER, ALE BEZ CHOREJ CESARII EVORY - BYDGOSZCZ, 22.5.2010

Emmanuelle Seigner wystąpi zamiast Cesarii Evory podczas Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010! Wspaniała aktorka, modelka i wyśmienita wokalistka natychmiast zgodziła się zaśpiewać dla polskiej publiczności w miejsce chorej Evory. Emmanuelle Seigner, nazywana żartobliwie „najbardziej rock’n’rollową z francuskich aktorek” wykorzystuje swój aktorski talent również w muzyce. Bez trudu wciela się w najrozmaitsze role. Raz śpiewa piosenkę dojrzałej kobiety po przejściach, by za chwilę urzekać niewinnością niemalże nastolatki. Muzyką się bawi i zachwyca, przekazując publiczności ogromną rozpiętość emocji. Z całą pewnością usłyszymy w Bydgoszczy oprócz piosenek nagranych przez Emmanuelle z zespołem Ultra Orange, także wyjątkowe kompozycje Keren Ann, która jest autorką całej wydanej niedawno, solowej płyty Emmanuelle Seigner zatytułowanej „Dingue”* * *

Cesaria Evora nie dojedzie na Smooth Festival Złote Przeboje 2010. Słynna wokalistka jest poważnie chora. Agencja SNAP organizująca występ artystki przekazała, że Cesaria Evora została zabrana do szpitala i przeszła poważną operację. W związku z tym odwołana została cała wiosenno-letnia trasa Kubanki. W ciągu kilku dni mają zostać podane informacje o koniecznych zmianach na bydgoskim festiwalu.
Management artystki przesłał oficjalne oświadczenie w tej sprawie:
Z powodu poważnego nasilenia się choroby wieńcowej, jakie nastąpiło w weekend 8-9 maja Cesaria Evora została zabrana do szpitala i w poniedziałkowy wieczór (10.5) przeszła operację. W związku z powyższym odwołane zostają wszystkie koncerty zaplanowane na ten rok.

* * *


Vaya Con Dios i Cesaria Evora to dwie gwiazdy, które wystąpią podczas Smooth Festival Złote Przeboje 2010 w Bydgoszczy. Po ubiegłorocznym sukcesie imprezy organizatorzy zdecydowali się sprowadzić artystów z wysokich półek. Wieczór festiwalowy 22 maja na Wyspie Młyńskiej.

Vaya Con Dios. Źródło. materiały organizatora

Cesaria Evora. Źródło. materiały organizatora

Jeśli ktoś lubi wysmakowaną, elegancką i pomagającą refleksji muzykę trudno dostępną w popowych stacjach radiowych i telewizyjnych nie może go zabraknąć w Bydgoszczy.

- Cieszy mnie fakt, iż tak wyjątkowy koncert już po raz drugi odbędzie się właśnie w naszym mieście. Nie bez powodu Bydgoszcz nazywana jest miastem muzyki – zawsze chętnie wita artystów, melomanów oraz kolekcjonerów dobrych wrażeń. A tegoroczna edycja festiwalu na pewno będzie źródłem kolejnych niezapomnianych przeżyć, po których – mam nadzieję – z utęsknieniem i niecierpliwością pomyślimy o kolejnym spotkaniu – zachęca Konstanty Dombrowicz, prezydent Bydgoszczy, współorganizatora festiwalu.

Vaya Con Dios od 25 lat tworzy utwory łączące muzykę z całego świata. 12 kwietnia ukaże się najnowszy album zespołu: "Comme On Est Venu..." z piosenkami po francusku. To z tego krążka usłyszeć będzie można nojnowsze utwory grupy podczas Smooth Festival.

Cesaria Evora zaś promować będzie płytą "Nha Sentimento", wydany w ubiegłym roku. Tworzą go przede wszystkim utwory z gatunku coladera, nie zabrakło jednak tak charakterystycznej dla Cesarii morny.


Bilety
  • 50 zł - dalsze sektory;
  • 150 zł - strefa przed sceną tzw. Golden Circle;
  • 300 - bilety VIP.
Kup teraz
www.eventim.pl
www.ticketpro.pl


Smooth Festival 2010 - Wyspa Młyńska, Bydgoszcz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty