Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 8 lutego 2010

ADAMEK POKONAŁ ESTRADĘ - 12 CIĘŻKICH RUND (video)

Tomasz Adamek (34 l.) pokonał Jasona Estradę (30 l.): (115:113, 116:112, 118:110). Pojedynek wagi ciężkiej odbył się w hali Prudential Center w Newark, 6 lutego 2010.

Tomasz Adamek V.S Jason Estrada 12th and final round.

Kolejny krok w stronę umocnienia swojej pozycji w wadze ciężkiej zrobił "Góral" punktując podczas 12-rundowej walki Jasona Estradę. Amerykaninowi nie udało się spełnić obietnicy sprzed walki, że wyśle polskiego pięściarza do niższej wagi (do 91 kg). Bokserzy walczyli cios za cios i była to dobra, techniczna walka, niestety bez szalonych zwrotów akcji, czy nokdaunów (knockdown).

Po walce profesjonalne serwisy bokserskie nie rozpływają się jednak w pochwałach dla Adamka. Zarówno eastsideboxing.com jak i thesweetscience.com stwierdziły, że Adamek może sobie dobrze radzić z bokserami swojego pokroju - niskich, technicznych, niezbyt silnych - ale z maszynami pokroju Kliczki, czy Powietkina może mieć duży kłopot, a nawet grozi mu zmiecenie z ringu. Pierwszą próbą z wysokim i masywnym zawodnikiem będzie walka z Areollą (czytaj szczegóły).

Tomasz Adamek vs. Jason Estrada - Pre-1st Round Crowd Support.

Tomasz Adamek vs Jason Estrada.

film, avi, video, boks pojedynek Adamka z Estradą, walka sobota.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty