Szukaj na tym blogu

środa, 15 lipca 2009

RAJDOWE MŚ WRC W POLSCE UDANE DLA HOŁKA, NIEUDANE DLA LOEB'A - MIKOŁAJKI 2009


Najstarszy po Rajdzie Monte Carlo, Rajd Polski odbył się w 2009 roku w Mikołajkach. 66. wyścigi zostały włączone w eliminacje Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Szczęśliwie zakończyły się dla Krzysztofa Hołowczyca, który zają historyczne - 6. miejsce. Pechowo zakończył rywalizację Jari Matti Latvala z Finlandii, które stracił pewne zwycięstwo kilkaset metów przed metą. Po lskie szutry dały się także we znaki liderowi klasyfikacji generalnej MŚ WRC Sebastienowi Leob'owi, który stracił pierwsze miejsce w tabeli. Po dobrej jeździe polskie eliminacje wygrał Mikko Hirvonen.

Źródło. materiały TRIAS


Ten rajd samochodowy jest najbardziej prestiżową i największą imprezą w sportach samochodowych w Polsce. Wcześniej, odbył się Citroen Racing Trophy Polska, który był wstępem do 66. Rajdu Polski. Na nowoczesnym torze wyścigowym, wybudowanym specjalnie na potrzeby rajdu, ustawiony został system wizyjny TRIAS Mobil. Na ekranie diodowym o powierzchni 50m2 - zamontowanym na naczepie trucka – wyświetlana była realizacja z przebiegu rajdu.

Transmisja video została także przeprowadzona w parku serwisowym, w którym fani motosportów, mogli przyglądać się pracy zespołów mechaników oraz być bliżej swoich idoli.Podczas imprezy, na słynnej ulicy rajdowej w Warszawie (ul. Karowa) TRIAS ustawił 3 wysokiej rozdzielczości ściany diodowe Lighthouse (każda o blisko 20m. kw. powierzchni), na których wyświetlane były wyczyny kierowców w Mikołajkach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty