Szukaj na tym blogu

piątek, 13 czerwca 2008

HOWARD WEBB i MECZ POLSKA-AUSTRIA 2008

webb howard
Angielski sędzia Howard Webb podyktowanym w 92 minucie rzutem karnym odbiera szansę na awans Polaków z grupy.

Tabela grupy B po dwóch meczach.

1. Chorwacja 2 6 3-1
2. Niemcy 2 3 3-2
3. Austria 2 1 1-2
4. Polska 2 1 1-3


Howard Webb

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej - EURO 2008. 12 czerwca 2008, stadion we Wiedniu. Mecz Polska - Austria. 92 minuta spotkania. Polska - Austria 1:0. Polska ma szansę na zdobycie 3 punktów i walkę o udział w dalszych rozgrywkach Euro. Rzut wolny dla Austrii. Przepychanki na polu karnym. Piłka w rękach Artura Boruca. Sekundy do zakończenia meczu. Sędzia Howard Webb decyduje, by powtórzyć rzut wolny. Przepychanki na polu karnym. Łobodziński. Howard Webb dyktuje rzut karny dla Austrii - gospodarzy Euro 2008.


EURO 2008: MECZ POLSKA-AUSTRIA 1:1Karny dla Austriaków. 92/93 minuta meczu Polska - Austria. Euro 2008.


To wkrótce będą najczęściej przez Polaków odwiedzane strony? Howard Webb - Wikipedia (English). Wikipedia w języku polskim - Howard Webb i screen tej strony kilka minut po meczu.
Nasza-klasa i zdjęcie Howard Webb Wanted.

Wirtualna Polska po meczu z Austrią:


Onet:


Gazeta.pl
Artur Boruc: Nienawidzę takich sytuacji, nienawidzę. Coś sobie obiecujemy, mówimy, a potem... wygląda to kompletnie odwrotnie. No, ale od tego jestem żeby bronić. Nie wyciągamy żadnych wniosków z pomyłek i to boli. W końcu wybrnęliśmy z opresji, ale jak się okazało - nie do końca. Sędzia? To w końcu my gramy i biegamy za piłką po boisku. Dziś nam nie pomógł, to fakt. Takie życie. Nie ma żadnego znaczenia, że nie było kołyski dla mojego synka... Przykro mi, bo takie remisy, z zespołami gorszymi od siebie, bolą bardziej niż porażki z lepszym od siebie, kiedy nie możesz nic poradzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty