Szukaj na tym blogu

środa, 30 listopada 2011

WŁODARCZYK POKONAŁ GREENA - OBRONA PASA MISTRZOWSKIEGO WBC | WIDEO11. rund potrzebował Krzysztof DIABLO Włodarczyk, by pokonać Dannego Greena i utrzymać pas mistrza świata federacji WBC w kategorii junior ciężkiej. Walka odbyła się w australijskim Perth.Green poważnie zachwiał się już w drugiej rundzie, po solidnym ciosie DIABLO. Jednak i Włodarczyk był w opałach - w 5. rundzie przyjął potężne uderzenie Australijczyka.

Do 11 rundy wynik dla Polaka był niekorzystny. Sędziowie liczyli go 93:97, 93:97, 93:96. Wtedy DIABLO postawił wszystko na jedną kartę - trafił prawym, a potem poprawił lewym sierpowym i pretendent znalazł się na deskach. Co prawda podczas liczenia Green wstał, ale widząc jego oszołomienie kanadyjski sędzia Michael Griffin zakończył pojedynek przez K.O. Włodarczyk złamał Greenowi nos i szczękę.

Po porażce (piątej w karierze + 31 zwycięstw) Danny Green ogłosił zakończenie kariery. Krzysztof Włodarczyk po raz 3 obronił mistrzowski pas. Ma bilans 46. zwycięstw - 2. porażki - 1. remis.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty