Szukaj na tym blogu

środa, 18 maja 2011

PUDZIAN, KHALIDOV I RÓŻALSKI NA 16. KSW | ERGO ARENA W GDAŃSKU

Podczas 16. Konfrontacji Sztuk Walki 21 maja 2011 r. w Gdańsku/Sopocie na ringu w hali Ergo Arena pojawią się przedstawiciele różnych stylów Mixed Martial Arts (MMA). Gwiazdą wieczoru będzie z pewnością Mariusz PUDZIAN Pudzianowski.


Ostatnia walka PUDZIANA.

Polski mistrz Strongman rozpoczął przygodę z MMA 11 grudnia 2009 roku. Z odbytych od tego momentu czterech walkach odniósł 3 zwycięstwa (z Marcinem Najmanem, Yusuke Kawaguchim i Erickiem Eschem) i raz przegrał (z Timem Sylvią). W każdej z nich PUDZIAN zaprezentował nieco inny styl. Jak zawalczy w Ergo Arenie?

Nie można jednak zapomnieć o innych aktorach tego sportowego show: naturalizowanym Czeczenem - Mamedzie Khalidovie oraz obiecującym debiutantem w MMA - Marcinie Różalskim.

Khalidov to bardzo doświadczony zawodnik MMA. Świadczy o tym chociażby 28 odbytych walk, w tym 22 wygranych (21 przed czasem!), 4 remisów i ledwie 2 porażek. Walczy w bardzo urozmaicony, a co za tym idzie widowiskowy sposób, przez co ma rzeszę fanów.


Khalidov powala Irvina.

Różalski w Gdańsku będzie walczył dopiero drugi raz w swojej karierze zawodnika MMA. Spotkanie ekscentrycznego ekskickboxera powinno być niezwykle interesujące.


Fragmenty debiutanckiej walki Różalskiego.

Przeciwnikami polskiej trójki będą odpowiednio: Amerykanie James COLOSSUS Thompson i Matt Lindland oraz Vitalius Shemetov z Rosji.

Thopmson to potężny zawodnik - niemal 2 metry wzrostu i ok. 130 kg wagi. Doświadczony (debiut w 2003 r., 15 zwycięskich i 14 przegranych walk), ale obecnie w dołku formy - 3 przegrane ostatnie pojedynki. Mimo wszystko będzie wymagającym przeciwnikiem dla Pudzianowskiego.


Thompson w klatce.

Lindland to były zapaśnik (medalista olimpijski z Sydney) z już dekadą doświadczeń w MMA. Bilans pojedynków 22-8. Ostatni pojedynek przegrał po 50 sek. walki.


Lindland vs Emelialenko.

Shemetov do MMA przyszedł z kickboxingu - mistrz Turcji formuły K-1 i mistrz Rosji w formule muay-thai.


Walka Shemetova z Joczem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty