Szukaj na tym blogu

piątek, 4 marca 2011

YCD 6 - CASTING W GDAŃSKU, ODCINEK 1 TVN (video), 2.03.2011


tvn > YCD 6, wiosna 2011

Szósta edycja You Can Dance zagościła we wiosennej ramówce telewizji TVN. W pierwszym odcinku roztańczonego YCD zobaczyliśmy zmagania młodych tancerzy podczas castingu w Gdańsku. Casting w Gdańsku odbył się 12 grudnia 2010. Odcinek poszedł na antenie TVN w środę 2 marca 2011. Jury: Agustin Egurolla, Kinga Rusin, Michał Piróg. Prowadząca: Patrycja Kazadi.

YOU CAN DANCE edycja 6
marzec-kwiecień 2011, TVN

W jury zasiadł Michał Piróg, Kinga Rusin (zamiast Weroniki Marczuk-Pazury) oraz przewodniczący składu Agustin Egurola.

Contemporary Dancer - Edyta Niemiec - Poland - Series 6! Video YouTube. YCD6.

Stały przede mną tysiące ludzi, które mówiły, że kochają taniec. A ty go bardzo kochasz, kochasz każdą cząstką. I na pewno nikt Ci nie odbierze tej prawdy, że to jest faktycznie Twoje życie, Twój tlen. Czasami intuicja jest ważna. Nie będę ciotą, jestem na tak - powiedział Michał Piróg po występie Edyty Niemiec. 27 letnia tancerka nie przekonała Kingi Rusin. Jednak Augustin docenił wytrwałość Edyty, która na casting do You Can Dance przyszła po raz szósty. Edyta Niemiec jedzie zdobywać szlifty do Casablanki.


Gdańsk w programie You Can Dance.(1) O tym kolesiu trzeba zapomnieć. (2) Darek Bujnowski 16 lat. (3) Grzegorz Jankowski ze Szczecina 18 lat, hatting.

Michał Maciejewski, Chotomów 24 lata - oj zaczarował. Do zobaczenia w Casablance. YouTubeVideo. (2) Łukasz Sztylc "Bzyku" z Szczytna 20 lat - człowiek w pomarańczowej masce, prawie Robert Deniro (De Niro). (3) Paweł Kofman Łódź 21 lat. (4) Nadia Balsewicz Gdańsk 20 lat - tancerka tańca erotycznego, Kabaret Ewam z Tkackiej? Chyba tak :) Sexy.

Andrzej Freestyle i troszę Break Densa. Lubi sobie dobrze podęsić. Skoro TVN potrafi nauczyć dęsić Edytę Górniak... Tańczy jak barbarzyńca.

Z Gdańska do Casablanki (Maroko) po lecą:
 1. Michał Maciejewski
 2. Nadia Balsewicz
 3. Piotr Nowicki
 4. Tomasz Piotrowski
 5. Darek Bujnowski
 6. Paweł Kofman
 7. Edyta Niemiec
 8. Grzegorz Jankowski

1 komentarz:

 1. Akurat z tego odcinka najlepszy był chłopak łączący współczesny z breakdancem, który wręcz hipnotyzował tańcem. Edyta Niemiec była nijaka.

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty