Szukaj na tym blogu

sobota, 26 czerwca 2010

MTV GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ - 7-8 SIERPNIA 2010

Keisha (Tic Tac - poniżej) zagra na żywo w Gdańsku? To niepotwierdzony artysta na MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku 7-8 sierpnia. Na pewno flashmob zatańczy do tego słynnego już hitu. Wiadomo też na pewno, że zagrają DJ Noz, DJ Define i The Returners. Ale to nie koniec atrakcji festiwalu - w tym roku w rytmie dance.

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury i MTV Networks Polska zapowiadają ciekawe występy światowej sławy tancerzy - Anthonego Kaye, Shauna Niles, Kumari Suraj i Gigi Torresa. MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010 ma być bowiem powrotem do korzeni stacji - zabawy z łączenia rytmu i tańca w stylu programów "Wade Robson Project", czy też "MTV Shakedown". Wkrótce mają być ogłoszone dwie megamuzyczne gwiazdy śpiewające.


Gorący występ pięknej Kumari z JoJo.
Warsztaty z Kayem (Afroamerykanin w środku).

Odbędą się całodniowe warsztaty taneczne – Hip Hop Flava, Street Fusion oraz Videoclip Zone - z zaproszonymi tancerzami.

Hitem będą sobotnie Bitwy Taneczne (Dance Battles) hip-hop i solo. W sobotę, od godz. 10 rozpoczną się w Dance Parku eliminacje, by wielcy finaliści mogli zmierzyć się o 10 tys. zł na Scenie Głównej o godz. 20. Natomiast w niedzielę, 8 sierpnia o 30000 tysięcy złotych konkurować będą grupy taneczne. W ocenianiu umiejętności udział wezmą taneczne sławy festiwalu i publiczność.

Na tegoroczny festiwal będzie przystępniejsza cenę wejściówek, która ma skusić miłośników muzyki live.

Ceny
10 zł - bilet jednorazowy.
Kup teraz w salonach Empiku i na www.eventim.pl


MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010 na Placu Zebrań Ludowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty