Szukaj na tym blogu

piątek, 23 kwietnia 2010

YOU CAN DANCE 5 LIVE - PIERWSI PRZEGRANI: ADAM I EWA, SEBA REZYGNUJE PRZEZ KONTUZJĘ

You Can Dance 5. weszło w decydującą fazę - pary tańczą, soliści walczą o przetrwanie, najsłabsi danego wieczoru i najmniej popularni odpadają, a walka o zwycięstwo nabiera rumieńców. Pierwszymi, którzy odpadli z rywalizacji w YCD 5. głosami widzów byli nie Sebastian, który skręcił staw skokowy podczas solówki, ale Adam i Ewa.
Ale zacznijmy od początku, czyli występów w parach...W kolejnych odsłonach LIVE młodzi tancerze próbują się w poszczególnych technikach tanecznych. W 2. odcinku oglądaliśmy broadway w wykonaniu Ani i Kuby Jóźwiaka, Kasia i Tomek zatańczyli ognistą rumbę, Ewa i Adam zmierzyli się z ragga jam, Leal z Bartkiem zatańczyli jazz, Paulina i Aleks - pop, Kaśka i Kuba Piotrowicz - taniec współczesny, a w hip-hopie zaprezentowali się Ilona i Sebastian.

Najsłabiej jury oceniło popisy taneczne w ragga jam Ewy i Adama, H&H Ilony i Sebastiana oraz pop Pauliny i Aleksa.

SolówkiSebastian zrezygnował z udziału w rywalizacji YCD 5. Kontuzja, którą odniósł okazała się poważniejsza i może spowodować przerwanie tanecznej kariery Seby. Zdecydował się po konsultacji z lekarzem specjalistą. Według regulaminu YCD do programu wróci Adam.

1 komentarz:

Popularne posty