Szukaj na tym blogu

piątek, 16 kwietnia 2010

TRIAS WYPOSAŻY W ELEKTRONIKĘ STADION W GDAŃSKU

Cztery ekrany diodowe o powierzchni łącznej 280 metrów kwadratowych, 450 kamer monitoringu, nagłośnienie Digital Signage, audiowizualia w salach konferencyjnych i różnorodne systemy kontroli na stadionie piłkarskim w gdańskiej Letnicy wykona firma Trias z Torunia.

stadion pilkarski gdanskBudowa stadionu w Letnicy jeszcze w toku, ale wyposażanie wnętrza ruszy w maju.
Źródło. własne

Koszt wykonania wyposażenia teletechnicznego na PGE Arena w Gdańsku wyniesie blisko 87,7 mln zł, a jego realizacja odbędzie się od maja do końca grudnia 2010 roku.Poza wyżej wymienionymi systemami Trias założy również systemy kontroli dostępu, sygnalizacji włamania/napadu, biletowego, alarmowego dla osób niepełnosprawnych oraz zarządzania bezpieczeństwem, monitoringu konstrukcji dachu (specjalne czujniki będą sprawdzać naprężenia oraz temperaturę, a specjalny komputera na podstawie tych danych będzie sygnalizować ewentualne zagrożenia), realizacji transmisji telewizyjnych, teletechniczny na zewnątrz obiektu, nagłośnienia wokół stadionu oraz oświetlenia specjalnego. Wiele z podzespołów ma pochodzić od renomowanego Siemensa, go jak zdradziło szefostwo Triasu, zlecenie w PGE Arena Gdańsk jest prestiżowe.

Za 300 tys. zł rocznie Trias został równocześnie partnerem technologicznym stadionu przez 5 lat. Dzięki temu firma będzie mogła wykorzystywać nazwę, logo i wizerunek stadionu do własnej promocji. Sądząc po realizacji teletechnicznej wielkich imprez kulturalno-rozrywkowych w Polsce, za wyposażenie gdańskiego stadionu zabrała się kompetentna firma.


Stadion piłkarski Letnica - Gdańsk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty