Szukaj na tym blogu

piątek, 11 grudnia 2009

SYLWESTER NA PLACU KONSTYTUCJI - WARSZAWA, 2009

tu znajdziesz: Sylwester 2010 w Warszawie (na Placu Konstytucji)

* * *

Poniżej Sylwester Warszawa 31.12.2009* * *

Sylwestrowa Moc Przebojów pt. "Zakochaj się w Warszawie" z utworami Shauna Bakera, September, Edyty Górniak, Norbiego, Muńka Staszczyka, Natalii Lesz, Formacji Nieżywych Schabuff, Big Cyca, Lady Pank, Urszuli, Macieja Maleńczuka, Szwagierkolaski, Bracia. Z zagranicznych wykonawców będzie można zobaczyć gwiazdy tanecznej sceny September oraz niegdyś popularnych Bananaramy i Snapu.Poza piosenkami własnymi, każdy uczestnik imprezy zagra minimum jeden kawałek ze skarbnicy Michaela Jacksona - zmarłego w tym roku króla pop. Impreza odbędzie się na scenie sylwestrowej na Placu Konstytucji.
Dodatkowo na sylwestrowej scenie pojawią się najlepsi z castingu na najlepszego odtwórcę legendarnego kroku moonwalk Michaela Jacksona. Grupa finalistów (od 6 do 10 osób) wyłoniona podczas castingu (12.12 w godz. 10-13 w "Hakiel - Akademia Tańca" w Warszawie, przy ul. Broniewskiego 28) będzie walczyła o Puchar Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy w czasie sylwestrowej zabawy.

Wystąpią także nowi "The Jacksons" - konglomerat najlepszych z polsatowskich "Jak oni śpiewają" i "Fabryka gwiazd": Patricia Kazadi, Ola Szwed, Karolina Nowakowska, Artur Chamski i Nick Sinclair.

Wstęp wolny.

Prezenterzy Krzysztof Ibisz, Mariusz Kałamaga, Maciej Rock, Maciej Dowbor, Tatiana Okupnik i Agnieszka Popielewicz mają zadbać o oprawę między występami muzyków.


Sylwester w Warszawie 2009 r.

Zobacz:
Sylwester 2008 w Warszawie (video)
Sylwester 2007 Warszawa Plac Konstytucji (video)

2 komentarze:

  1. Dodatkowo na sylwestrowej scenie pojawią się najlepsi z castingu na najlepszego odtwórcę legendarnego kroku moonwalk Michaela Jacksona.

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty