Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 21 grudnia 2009

SYLWESTER NA TARGU WĘGLOWYM - GDAŃSK 2009

* * *

Koncert DJ-ski, pokaz laserowo-pirotechniczny o północy, 8 konstrukcji scenicznych. Sylwester 2009 ma zapaść w pamięci mieszkańców Gdańska i ich gości. Poza tańcami przewidziano słynny już 3. Sylwestrowy Konkurs Butelkowy. Nie zabraknie słynnych dzwoneczków gdańskich o północy.

Źródło. scenamuzyczna.pl

Zabawa sylwestrowa na Targu Węglowym rozpocznie się o godz. 20 i potrwa do 1-2 nad ranem. Do tańca 4. dj-e (znani w Polsce i na świecie) grali będą hip-hop, funky, house, trance, elektro i techno. Gwiazdą wieczoru Michael Grey z Wielkiej Brytanii!

To wszytko w blasku reflektorów, zadymiaczy, laserów i z efektami pirotechnicznymi, zsynchronizowanymi z występami artystów, zawieszonymi na 8. konstrukcjach scenicznych.

Wstęp wolny


Program imprezy
 • godz. 20-20:45 - dj Simon S (Polska);
 • godz. 20:45-21:30 - dj Peres (Polska);
 • godz. 21:30-22:15 - dj Glasse (Polska);
 • godz. 22:15-24 - dj Michael Grey (Wielka Brytania).

Kilka chwil przed północą prezydent Gdańska złoży zebranym życzenia noworoczne i wspólnie wydzwoniony zostanie Nowy 2010 Rok, a o 00:00:01 w niebo polecą fajerwerki i lasery.


Sylwestrowy Konkurs Butelkowy
Zadanie polega na wrzuceniu do oznakowanych zielonych pojemników (rozstawionych w różnych częściach miasta) szklane butelki po napojach, którymi witano Nowy Rok.
W każdej butelce powinna znaleźć się kartka z danymi osobowymi uczestnika konkursu.
W pierwszych dniach stycznia komisja konkursowa (w skład której wchodzą przedstawiciele organizatorów oraz partnerów imprezy) na terenie Zakładu Utylizacyjnego losuje zwycięskie butelki, ich "właściciele" otrzymają cenne nagrody rzeczowe.


Sylwester 2009 - Gdańsk, Targ Węglowy.

2 komentarze:

 1. Słupsk 23:00 Plac Zwycięstwa

  Sztum 23:00 Plac przed UM Retro Boys

  Malbork dj Adamus przy ulicy Kościuszki

  OdpowiedzUsuń
 2. BYŁO ZAJEB***** SUPER MUZA ŚWIETNE SETY .. WSPANIAŁA ZABAWA ZWŁASZCZA PRZY WEJŚCIU Michaela Greya :D

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty