Szukaj na tym blogu

niedziela, 31 maja 2009

FINAŁ BRYTYJSKIEGO MAM TALENT, DIVERSITY vs SUSAN BOYLE, 30.5.2009

Finał brytyjskiego Mam Talent, edycja 2009 (sezon 3) - ogłoszenie wyników.

Diversity Dance Group - Britain's Got Talent 2009, odcinek 13 (Finał).

30 maja 2009

Trzecia edycja brytyjskiego Mam Talent (Britain's Got Talent) dobiegła końca. Zwycięzcą bogatszym o 100 tysięcy funtów została grupa taneczna Diversity.

Faworytką edycji była 47-letnia Susan Boyle, bezrobotna z małej robotniczej miejscowości Blackbur, niezamężna, mieszkająca z... kotem. Oto utwór I Dreamd A Dream z musicalu "Les Miserables" w jej interpretacji:

Susan Boyle "I Dreamd A Dream" - Britain's Got Talent 2009, odcinek 1.

Susan Boyle "I Dreamd A Dream" - Britain's Got Talent 2009, odcinek 13 (Finał).
Zobacz: Susan Boyle Półfinał

Jeśli mierzyć zwycięstwo w Got Talent popularnością, to Susan Boyle jest niekwestionowaną tryumfatorką. Osiągnięcie Diversity Dance Group, jakkolwiek nie było bezpodstawne, nie odbiło się tak szerokim echem i nie wywarło takiego wrażenia jak to co stało się z Susan. Gratulacje od prezydenta USA - Obamy, zaproszenie do słynnego talk-show Oprah Winfrey, zainteresowanie mediów i internautów z całego globu, a na koniec załamanie psychiczne i hospitalizacja z rozpoznaniem histerii i zapaści na tle nerwowym. 48-latka (kąśliwie nazywana przez niektóre media - Brzydkim kaczątkiem Szkocji lub Shrek'iem z Wysp) na szczęście wydobrzała i jest już w domu. Zapewne jeszcze będzie można o niej usłyszeć...

Zobacz wszystkie odcinki: Britain's Got Talent 2009

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty