Szukaj na tym blogu

środa, 4 lutego 2009

MARIA PESZEK - KONCERT W OPERZE LEŚNEJ - 21.03.2009

21 marca o godz. 19 miłośnicy kontrowersyjnej i ekshibicjonistycznej Marii Peszek, jej piosenek oraz estradowych zachowań będą mogli ją zobaczyć live w Operze Leśnej w Sopocie.

Źródło. materiały promocyjne

Koncert z okazji 100-lecia Opery Leśnej w Sopocie odbędzie się w sali koncertowej Państwowej Filharmonii Kameralnej leśnego amfiteatru. Nie takich kontrowersyjnych i buntowniczych artystów gościła szacowna jubilatka Opera na swoich deskach. Maria Peszek zainscenizuje utwory z najnowszej płyty - MariaAwaria. To jej drugi album po "Miasto Manii", która zdobyła platynę.


Posłuchaj Marii w utworze Awaria już teraz

Po udanym debiucie w 2005 roku - Fryderyki w kategoriach: Nowa Twarz Fonografii, Produkcja Muzyczna Roku - Maria Peszek umiejętnie podkręca atmosferę wokół siebie. Koncertuje i promuje książkę-uzupełnienie płyty MariaAwaria-Bezwstydnik. Jak artystka sama mówi, chce skutecznie wyrażać emocje i tworzyć piosenki bliskie ludziom - takie, które można zanucić, w różnych sytuacjach, zaśpiewać komuś do ucha i wymruczeć pod kołdrą, a także zatańczyć w kuchni z kimś, za kim się tęskniło cały dzień.

Koncert

21 marca 2009, godz. 19 - Sala Koncertowa PFK w Operze Leśnej.

Bilety

  • do 1 marca - 40 i 30 zł
  • po 2 marca - 50 i 40 zł
Kasa Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, ul. Kościuszki 61


Zobacz inne koncerty z okazji 100-lecia Opery

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty