czwartek, 27 listopada 2008

mecz CSKA MOSKWA - LECH POZNAŃ wynik skrót gole, 27.11.2008

FAZA GRUPOWA PUCHARU UEFA

Pierwszy gol dla CSKA Moscow, minuta 31. Dzagoev strzelcem gola.

Lech traci drugą bramkę, 45 minuta Zhirkov 45. Franciszek Smuda niepocieszony. Gol do szatni, eh :(.

Pierwsza połowa meczu Lech Poznań CSKA Moskwa 0:2. Druga połowa 66 minuta Stilić na 2:1 (gol z rzutu wolnego)! Zobacz relację z meczu na stronie zczuba.pl.

Semir Stilic z rzutu wolnego, w 66 minucie i dwa do jednego. CSK Moskwa - Lech Poznań 2:1

Skład Lecha: Turina - Djurdjević, Arboleda, Wojtkowiak, Tanevski, Injać, Stilić, Wilk, Peszko, Lewandowski, Rengifo

Skład CSKA: Akinfiejew - V. Berezucki, A. Berezucki, Ignaszewicz, Grigoriew, Krasić, Mamajew, Samberas, Żirkow, Dzagojew, Love

Zobacz mecz z 6 listopada 2008: Kolejorz vs Nancy 2:2.