Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 26 maja 2008

FINAŁ TANIEC Z GWIAZDAMI - MAŁGORZATA WALACH

Finał Tańca z Gwiazdami w TVN - 25 maja 2008 (niedziela).
Decyzją widzów program wygrała Małgorzata Walach tańcząca w programie z Cezarym Olszewskim.


Małgorzata Walach i Cezary Olszewski. Taniec z Gwiazdami edycja 7 - finałowy taniec (video, film).


Taniec z Gwiazdami - 7 szczęśliwa dla Małgorzaty Walach

13 nie sparaliżowała nóg Małgorzacie Walach (i jej partnerowi) - 3. tańce finałowe (jive, tango argentyńskie, salsę) przetańczyli za 120 pkt! (3x 4 sędziowskie 10.). Aktorka (Twarzą w twarz) wyjechała ze studia czerwoną corvettą i Kryształową Kulą. Mariuszowi PUDZIANOWI Pudzianowskiemu zabrakło głosów kibiców (sędziów również - cha-chę, tango argentyńskie i pasodoble ocenili na 3x 38 pkt.).

Do 3. tańca głosy rozkładały się 51-49 procent dla Walach, po freestyle'u - 63 do 37 proc. Skończyło się 52-48. Tango argentyńskie zatańczyli również laureaci Tańca z Gwiazdami 6 - Ania Guzik i Łukasz Czarnecki. Swoje najlepsze tańce zatańczyli wszyscy uczestniczy 7. edycji Tańca z Gwiazdami. Na zakończenie programu wszyscy zaśpiewali KASA I SEX Janusza Kofty.

W tej edycji Tańca 14. uczestników uzbierało 3326 pkt. (średnio 33 w odcinku). Zatańczyli 15 tańców towarzyskich - 11x oglądaliśmy cha-chę, po 10x tango i rumbę. 15x sędziowie przyznali maksymalna ilość punktów - 40 (8x Małgosia i Cezary; Pudzian i Magda - 2x).

Poniżej Mariusz Pudzianowski i Magda Soszyńska w bajkowym wcieleniu. Pudzian Shrek i Magda Fiona i jive.


Pudzianowski w przebraniu Shreka. Pudzian Shrek w rajtuzach - finałowy taniec. Iwona Pawlowicz o pośladkach Mariusza Pudzianowskiego. Finał Tańca z Gwiazdami Pudzian z Magdą Soszyńską-Michno.


Zobacz wszystkich uczestników siódmej edycji Tańca z Gwiazdami. Tak było kilka miesięcy temu: Taniec z Gwiazdami 2 marca 2008.

Morfo: Kto wygrał Taniec z Gwiazdami? Małgorzata Walach, Pudzianowski. Finał Tańca z Gwiazdami w TVN. 7 edycja TZG, zwycięzca, wygrany.


1 komentarz:

Popularne posty