Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 18 lutego 2008

BIG BROTHER VIP, TV4 2 marca 2008


Big Brother V.I.P. i 5.x - kolejne edycje wielkiego podglądania

Dotychczas w 4 edycjach popularnego show wzięło udział 67 osób. Stacja TV4 poszukiwała nowego pomysłu dla programu i postanowiła zakwaterować w domu Wielkiego Brata gwiazdy polskiego showbiznesu. Którzy VIP zdecydują się zamknąć na 3 miesiące na 1100 metrach kw. powierzchni pod okiem 35 kamer HD? Polska wersja BB VIP będzie 4. tego rodzaju na świecie (wcześniej 2x w Holandii - BB VIP oraz Hotel Big Brother i w Wielkiej Brytani - Big Brother: Celebrity Hijack).

Rozpoczęcie BB VIP emisji 2 marca 2008, o godz. 20 na kanale TV4.


Rozmowy intymne w BB 4.1


BIG BROTHER VIP


Dotychczas zaproszenia dostali i przyjęli Sasha z The Jet Set, Marcin Miller, lider dicsopolowego zespołu Boys, akrot Jarosław Jakimowicz i Piotr Gulczyński z pierwszej edycji show. Dołączyć do nich ma Manuela Gretkowska, działaczka feministyczna, publicystka Agata Passent, znany żeglarz Mateusz Kusznierewicz. Swój występ zdementował Rafał Ziemkiewicz, prawicowy publicysta, nie wystąpi również aktorka Karina Kunkiewicz. Może na udział da się namówić piosenkarka disco-polo Etna, Manuela Michalak i Klaudiusz Sevkowič z BB 1?

Jednocześnie trwają castingi do piątej, "normalnej" edycji BB. By wziąć w nich udział należy wysłać eSeMeSa z wpisem BB na 7232 (koszta jednego - 2,44 zł). Po otrzymaniu zwrotnego SMS z kodem aktywacyjnym na stronie www.endemol.pl/casting należy wypełnić specjalną ankietę.

Regulamin castingu - www.endemol.pl
Big Brother Casting Warszawa, Wrocław, 1 i 8 marca 2008.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty