Szukaj na tym blogu

sobota, 8 grudnia 2007

JAKA TO MELODIA TVP1

Muzyczne zgadywanki w JAKA TO MELODIA

jaka to melodiaRobert Janowski Jaka To Melodia. Więcej na TVP: www.tvp.pl/jaka-to-melodia.

Program Jaka to melodia? emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 18, oraz w niedzielę o godzinie 17:25. Należy do czołówki najchętniej oglądanych eventów telewizyjnych. Jaka to melodia? prowadzona jest przez Roberta Janowskiego, znanego piosenkarza i aktora.

JAKA TO MELODIA TVP 1

Jaka to melodia? jest programem muzycznym emitowanym w TVP1. Premiera programu miała miejsce 4 września 1997 roku. Każdy odcinek przyciąga przez telewizory miliony telewidzów, spragnionych turniejowych emocji oraz porcji śpiewu i tańca w wykonaniu zawodowych piosenkarzy i tancerzy. W październiku 2007 roku wyemitowano jubileuszowy, 1500 odcinek programu.Jaka To Melodia YouTube.

Teleturniej skierowany jest do odbiorcy z każdej grupie wiekowej, stanowiąc rozrywkę dla całej rodziny. Program składa się z czterech rund. W pierwszych dwóch uczestniczy trzech zawodników. Do trzeciej przechodzi dwóch, którzy odgadli najwięcej utworów muzycznych. Po odgadnięciu piosenki tancerze wykonują utwór na oświetlonej scenie, a ich poczynania widzowie mogą obserwować na telebimach diodowych. Najlepsza osoba przechodzi do finału, gdzie ma 30 sekund na odgadnięcie 7 fragmentów utworów. Za odgadnięcie wszystkich fragmentów zawodnik otrzymuje nagrodę w wysokości 10 000 zł.

2 komentarze:

  1. Nie podoba mi się regulamin konkursu. Mianowicie ,zawodnicy ,którzy już wygrali finał nie powinni już brać udziału w następnych konkursach gdyż wiadomo, że są najlepsi i inni przy nich nie mają szans.Tylko raz dać im szansę i koniec. Niech spróbują inni.
    Stała i wierna Telewidzka.

    OdpowiedzUsuń
  2. a gdy sportowiec raz wygra to już nie może startować?

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty