Szukaj na tym blogu

środa, 28 listopada 2007

STUDIO ZŁOTE TARASY

Studio Złote Tarasy TVN-owską złotą żyłą?

Potrawy i obyczaje kulinarne według Macieja Nowaka, o kulturalnych nowościach - Marcel Andino Velez oraz porady i ciekwostki medyczne Pawła Walewskiego. Co tydzień rozmowy z (mniej) znanymi Polakami na obczyźnie - były już Basia Zarzycka, projektantka mody z Wielkiej Brytanii i Anna Biedrzycka Sheppard, dwukrotnie nominowana do Oscara za kostiumy do "Listy Schindlera" i "Pianisty".


Studio Złote Tarasy TVN - Warszawa, niedziela godz. 14:45.

Do tego minireportaże, wywiady i popularne/lubiane duety prowadzących Ewa Drzyzga z Mateuszem Kristeinem oraz Martyna Wojciechowska z Marcinem Sawickim - to przepis na 3-godzinny program ze Złotych Tarasów w Warszawie.


Studio Złote Tarasy TVN

TVN-owskie studio to ewenement w skali kraju, bo program nadawany jest na żywo w tytułowym centrum handlowym, warto nadmienić największym w Polsce. Pozwalają na to zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne - do realizacji programu zaprzęgnięto m.in. specjalny helikopter transmisyjny TVN-u - "Błękitny 24".


Sobowtór Dody

Program to również gratka dla bywalców pasażu. Poza spotkaniem na żywo gwiazd (nie tylko) ekranu i zamienieniem kilku słów, mogą ich spotkać ciekawe interakcje - np. możliwość poddania się hipnozie, a Doda wybierała swojego sobowtóra do najnowszego teledysku. Nic dziwnego, że oglądalność rośnie - ostatnio do ok. 1,5 mln. widzów.Doda - Studio Złote Tarasy TVN - 25 listopada 2007.

WWW: Studio Złote Tarasy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty