Szukaj na tym blogu

niedziela, 2 grudnia 2007

YOU CAN DANCE 2007 FINAŁ

2008-06-05 czwartek. Finał You Can Dance 2 - Kasia, Kryspin, Artur.
2007-12-02 niedziela. Pierwsza edycja You can dance-po prostu tańcz za nami!

Marcin "Gleba" Florek pokonał Rafała "Roofi" Kamińskiego oraz Annę "Bosa" Bosak i ze sto tysiącami złotych pojechał na roczne stypendium do Brodway Dance Center w Nowym Jorku.

YOU CAN DANCE POLSKA EDYCJA

Niesamowite taneczne szoł rozpoczynało szesnaścioro tancerzy, wyłonionych spośród tysięcy, którzy zgłosili się na castingi, w największych miastach całej Polski. Cośrodowy turniej gromadził przed telewizorami milionową publiczność (podczas niedzielnego finału ok. 3 mln. widzów!).

Emocji nie brakowało nie tylko podczas tańców w parach - a można było obejrzeć "wygibasy" w rytmie hip-hop, rap, dance, electric, modern, jazz, czy klasycznym, ale głównie podczas tzw. solówek, kiedy zagrożeni odpadnięciem z dalszej gry tancerze, mogli się popisać w ulubionej "dziedzinie".

Były śmiech, pot, łzy i krew oczywiście też. Podjazdów słownych nie szczędzili sobie Agustino Egurrola i Michał Piróg z jury, na szczęście była między nimi Pazura. Płakała Kinga, gdy z programu odpadła Natalia "Ruda" Madejczyk, uznawana za najzdolniejsza i najwszechstronniejszą uczestniczkę "YCD".

Podobną dawkę emocji, popisów i kunsztu tanecznego przyjdzie nam oglądać za mniej więcej rok - jak zapowiedziała, kończąc finałowy program Kinga Rusin.


You Can Dance - Po Prostu Tańcz w internecie. TVN.

A na razie pozostaje powtórka z rozrywki dzięki oficjalnej stronie programu youcandance.onet.pl - do obejrzenia (ściągnięcia) profile uczestników, filmiki, zdjęcia i muzyka.

Po prostu Tańcz TVN. I Can Dance. Finał You Can Dance. Po prostu tancz - you can danc. You Can Dance Polish Edition - Poland December 2.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty