Szukaj na tym blogu

wtorek, 7 lutego 2012

MADONNA SHOW W WARSZAWIE | KONCERT 1-8-2012, BILETYKrólowa pop - Madonna Louise Veronica Ciccone, czyli MADONNA ponownie zawita do Polski. Wystąpi 1 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to jeden z 26. europejskich koncertów światowego tournee - The Madonna 2012 World Tour.


Madonna podczas half time (przerwy) show Super Bowl NFL.

- Ten koncert to możliwość doświadczenia wyjątkowego widowiska na jednym z najnowocześniejszych obiektów w Europie. Występ Madonny na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych 2012 roku i z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy przyjdą na jej koncert. Okazji do zobaczenia królowej popu w Polsce po prostu nie można przegapić - zachęcał Rafał Kapler, prezes Narodowego Centrum Sportu, podczas konferencji prasowej.


W lutym Madonna wypuściła singiel do swojego najnowszego krążka - MDNA (pojawi się w sklepach 26 marca) - Give Me All Your Luvin'.

Madonna po raz pierwszy wystąpiła w Polsce promując album Hard Candy. Koncert 15.8.2009 roku (w święto Wniebowzięcia NMP) odbył się na warszawskim lotnisku Bemowo.


Madonna w Warszawie (2009).


Bilety
  • od 149 do 1171 zł
W sprzedaży od 17 lutego na www.livenation.pl

1 komentarz:

Popularne posty