Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 21 listopada 2011

SYLWESTER 2011 W WARSZAWIE - POLSKIE GWIAZDY NA PLACU KONSTYTUCJIScena w kształcie lecącej piłki oraz (tylko) rodzime gwizdy muzycznej sceny to propozycja miejskiej i polsatowskiej Sylwestrowej Mocy Przebojów w Warszawie. Na Placu Konstytucji wystąpią: Bracia, Big Cyc, Blue Cafe, Boys, Dżem, De Mono, Eris Is My Homegirl, Golec uOrkiestra, Iwona Węgrowska, Kora, Maryla Rodowicz, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, Norbi, Sylwia Grzeszczak w duecie z Liberem, Ania Wyszkoni i Video, a także zwycięzcy Must Be The Music - zespół Enej i Maciej Czaczyk. Wystąpią też De Nuevo, Zemollem, Littre Breaver i Natalia Lesz.


Radio Hello - Enej live w Must Be The Music.


Maryla Rodowicz zaśpiewa Futbol na żywo.


Luciola Kory.

Impreza rozpocznie się o godz. 20 na placu oraz w Polsacie. Potrwa ok. 6 godzin. Poprowadzą ją Paulina Sykut, Katarzyna Cichopek, Agata Młynarska i Krzysztof (nieśmiertelny) Ibisz.

Bawić się będą oddzielnie warszawskie dzielnice Białołęka i Bemowo. Na scenie w Białołęckim Ośrodku Sportu zagrają Big Day i Big Cyc. Rozpoczęcie koncertu o godz. 21.30. Big Cyc wyjdzie ok. 23 i z przerwą na fajerwerki pogra ile starczy sił.
Z kolei przed urzędem dzielnicy Bemowo przy Powstańców Śląskich 70 wystąpią miejscowi artyści - DJ Domina (Dominika Górskieho) i DJ Carbo (Artura Karbowiaka) wraz z wokalistką Georginą Tarasiuk. Na ścianie urzędu będą wyświetlane wizualizacje. Start o godz. 21.

* * *
W 2010 roku warszawiacy bawili się w Sylwestra i przywitali Nowy Rok z całą plejadą gwiazd, na czele z Roxette, Danzelem, Maciejem Maleńczukiem, IRĄ, DODĄ, Wojciechem Gąssowskim, Kasią Kowalską, Kombii, Golec uOrkiestrą, Nataszą Urbańską, Varius Manx, Blendersami i zespołem Opus (zobacz relację).


Roxette w Sylwestrową Moc Przebojów 2010 na Pl. Konstytucji.

1 komentarz:

Popularne posty