Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 21 listopada 2011

SYLWESTER 2011 W GDAŃSKU Z EWĄ FARNĄ - TARG WĘGLOWYTarg Węglowy w Gdańsku znowu stanie się wielkim placem tanecznym. Start przełomowej zabawy nocnej 31.12/1.1 o godz. 22. Tegoroczne rytmy Gdańskiego Sylwestra zapodawać będzie Radio ESKA. Gwiazdą wieczoru EWA FARNA.


Monster High - nowy singiel Ewy Farnej.

Na placu między Teatrem Wybrzeże a Katownią stanie łukowata scena z mnóstwem reflektorów i laserów, które uatrakcyjnią 10. hitów ESKI, puszczanych na żywo przez DJ-ów. Rozrywkę pomiędzy kolejnymi tańcami - m.in. konkursy, w których będzie można wygrać piłki nożne na EURO2012 w Gdańsku.

Ewa Farna wystąpi ok. godz. 22:45.


Ewa Farna i jej EWAkuacja.

Dlaczego Gdańsk postawił na tę pop-ową wokalistkę? Jej kariera to pasmo nieustannych sukcesów. Od wydanej w 2006 roku albumu Měls mě vůbec rád (status platynowej płyty), przez platynowy album Ticho z roku 2007 i Cicho z 2009 roku, która została także Płytą Roku Festiwalu w Opolu, po EWAkuację z 2010 r., też już platynową.

* * *

Wystrój dom na Sylwestra!
dekoracje, balony, przebrania


Sztuczne palmy, balony 2012, zimne ognie, konfetti z tuby i butelki szampana, kapelusze imprezowe, przebrania, kieliszki plastikowe do szampana, obrusy i naczynia jednorazowe. Słomki, mieszadełka i parasolki do drinków. Sklep www.partykiosk.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty