Szukaj na tym blogu

niedziela, 2 października 2011

NIRVANA - KONCERT NA 20-LECIE NEVERMIND - MULTIKINO POLSKA | BILETY - 18.10.2011Nirvana obchodziłaby w tym roku 20-lecie wydania krążka Nevermind ze słynnym bobasem w basenie. Fanom zespołu po samobójstwie Kurta Cobaina pozostały jedynie wspomnienia i CD. Dla nich jest więc ponowna prezentacja jedynego oficjalnego koncertu ikon grunge'u - Live At Paramount. Event 18 października na wielkich ekranach polskich Multikin (godz. 20).


Nirvana - Smells Like Teen Spirit - live.

Live at Paramount to zapis wideo(!) jedyny koncertu grupy, zarejestrowanego profesjonalnie w noc Halloween - 31 października 1991, niecały miesiąc po premierze płyty Nevermind w Paramount Theatre.


Lithium - Nirvana.

Koncert wpisuje się we wznowienie edycji Nevermind, rozszerzonej o ekskluzywne materiały (1-płytowe wznowienie lub limitowany zestaw 4CD/DVD/Blue-ray z koncertem "Live At Paramount).


Nirvana - Come as you are unplugged.

Podczas 72-minutowego koncertu zobaczyć i usłyszeć będzie można Jesus Don't Want Me For A Sunbeam, Aneurysm, kultowe Smells Like Teen Spirit, Lithium i Rape Me oraz inne hity grupy z Seattle.

Bilety
  • 20 zł.
Kup teraz na www.multikino.pl


Nirvana - koncert w Multikinach, Polska.

1 komentarz:

  1. Ojej mega, chciałbym pójść na taki koncert. Pewnie bilety na koncerty rozeszly się błyskawicznie. Że też nie wpadłem na to, żeby kupić ebilety, było by po sprawie.

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty