Szukaj na tym blogu

piątek, 17 czerwca 2011

CUDAWIANKI 2011 GDYNIA | PROGRAM, ARTYŚCI - 25.06Matthew Herbert (z bandem i solo), Kayah oraz Smolik to muzyczne gwiazdy świętojańskiej imprezy - CudaWianki, czyli Lato rozpoczyna się w Gdyni, edycja 2011.

Źródło. materiał organizatora

Oprawę scenograficzną imprezy w najkrótszą noc roku przygotował Jarosław Koziara. O północy w świętojańskie niebo wzbiją się popularne w Chinach papierowe lampiony szczęścia podczas Akcji Lampiony!

  • Matthew Herbert znany też jako Herbert, Doctor Rockit, Radio Boy, Mr. Vertigo, Transformer i Wishmountain to brytyjski dj poruszający się w klimatach elektronicznych, techno i microhouse.  • Kayah to polska popwokalistka-instytucja. Zaczynała w chórkach takich zespołów jak Tilt i Rastar oraz Zgoda. Po rozpoczęciu kariery solowej nagrywała z takimi gwiazdami jak Goran Bregović, Cesaria Evora, Andrzej Smolik, czy też Renata Przemyk.  • Smolik, czyli Andrzej Smolik multiinstrumentalista, który pisał i współpracował z takimi artystami/zespołami jak Wilki, Hey, Novika, Myslovitz, Mika Urbaniak, Krzysztof Krawczyk, Maciej Cieślak, Maryla Rodowicz, Anna Dąbrowska i Maria Peszek. Jego muzyka wymyka się rygorom gatunkowym.Udział w imprezie bezpłatny!

Więcej o eventach towarzyszących imprezie CudaWianki 2011 -> tutaj.


CudaWianki 2011 na plaży w Gdyni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty