Szukaj na tym blogu

piątek, 3 czerwca 2011

ANDREA BOCELII SOPOT BILETY | OPERA LEŚNA OTWARCIE 2011



Chociaż do otwarcia odnowionej Opery Leśnej w Sopocie jeszcze co najmniej rok (przeczytaj o remoncie 100-latki), już rozpoczęły się przymiarki do zaproszenia gwiazdy, która uświetniłaby to wydarzenie. Według pierwszych doniesień koncert inaugurujący Nową Operę Leśną miałby zagrać, a właściwie zaśpiewać Andrea Bocelli.


Adrea Bocelli i Sara Brightman live w przeboju Time To Say Goodbye.

Słynny, niewidomy śpiewak operowy regularnie występuje w Polsce. Swoim nieprawdopodobnym tenorem zawsze porusza tłumy. Emocje i wrażenie potęguje fakt, że artysta jest niewidomy od 12 roku życia. Sale, gdzie występuje wypełniają się zawsze do ostatniego miejsca.

Andre Boczelli to śpiewak, kompozytor i producent muzyczny oraz prawnik (z wykształcenia) mający jednak do siebie duży dystans. Potrafi zaśpiewać zarówno poruszające serca arie jak i parafrazować samego siebie w programie dla dzieci - występ w Ulicy Sezamkowej.


Bocelli usypia Elmo do snu śpiewając Time To Say Goodnight.

Brat i menadżer Andreii Bocellego, Albert przyjął zaproszenie władz Sopotu. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Opera Leśna to nobliwa scena, która w czasie swojej 100-letniej historii gościła równie wielkie nazwiska sceny operowej jak Bocelli - Salomona Hermanna Mosenthala, Ottona Juliusa Bierbauma, Lottę Lehmann i Richarda Taubera, czy też Maxa Lorenza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty