Szukaj na tym blogu

czwartek, 26 maja 2011

WRESTLING SMACKDOWN W ERGO ARENA | GDAŃSK/SOPOT, 11.11.2011Źródło. www.perfectpr.pl

Randy Orton, Christian, Sheamus, Kane, Wade Barrett, Sin Cara, Mark Henry, The Great Khali i Layla - jeśli coś wam mówią te pseudonimy znaczy się jesteście fanami wrestlingu. Ten egzotyczny sport zawita do Polski. 11 listopada zawodnicy WWE zmierzą się w widowiskowych pojedynkach na Ergo Arenie Gdańsk/Sopot podczas WWE - SmackDown World Tour. Kto jeszcze nie widział walki wrestlerów, może zaznajomić się z realiami na klipach poniżej.


Pojedynek Sin Cary.


The Great Khali w akcji.


Piękne kobiety walczące na ringu? - Layla wystąpi w Ergo Arena.

Wrestling to efektowne pojedynki w ringu. "Sport" niezwykle popularny w USA, Kanadzie, Meksyku, Japonii i Wielkiej Brytanii. Podczas walki większość chwytów dozwolona - zabronione są tylko ciosy poniżej pasa, ciągnięcie za włosy, użycie przedmiotu jako broni, gryzienie, bicie rywala trzymającego linę lub opierającego się o słupek w rogu oraz atak na sędziego. Choć przeciwnicy tej rozrywki mówią o reżyserowaniu walk to ekwilibrystyki, adrenaliny i brutalności odmówić im nie można.

W Polsce są dwie zawodowe federacje wrestlerów i zapewne kilku przedstawicieli Do or Die Wrestling (DDW) i Total Blast Wrestling (TBW) zaprezentuje się na gali w Ergo Arenie.

Organizatorem eventu jest PerfectPR.

Bilety
  • 55 zł - trybuny pod dachem hali oraz bilety dla niepełnosprawnych;
  • 110 zł - trybuny na poziomie 3 i 4 oraz trybuny na łuku przy płycie;
  • 220 zł - tylne miejsca na płycie hali i trybuny środkowe na poziomie 1 i 2;
  • 385 zł - przednie miejsca na płycie;
  • 535 zł - pakiet VIP (bilet za 110 zł, drink powitalny, barek win białych i czerwonych, alkoholowe cocktailbary, szwedzki bufet, bary piwne, napoje bezalkoholowe, parking VIP).
Kup teraz na
- www.eventim.pl
- www.livenation.pl

1 komentarz:

  1. a czy w gdańsku bedzie telebin z SmackDown World Town 2011

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty