Szukaj na tym blogu

sobota, 7 maja 2011

MEN'S DAY 2011 W WARSZAWIE - EKSTREMALNE ŚWIĘTO MĘŻCZYZNPrawdziwe Święto Mężczyzn - tak zapowiadany jest trzeci Men's Day w Polsce. Dwudniowa impreza pełna atrakcji odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie w dniach 4-5 czerwca.Podczas imprezy zaplanowano wiele atrakcji związanych z elektroniką - AR.DRONE ZONE, czyli potyczki na quadricoptery sterowane iPodami, iPhonami lub iPadami; motoryzacją - m.in. palenie gumy i zawody 1/8 mili oraz pokaz samochodów-klasyków, np. Buicka Rivery, a także prezentacja trucka serwisowego i różnego rodzaju motory od ścigaczy po fmx POLand POSITION; majsterkowaniem - stanowisko z najnowszymi gadżetami renomowanych firm; chill-outem, czyli namiot z grami, wygodne siedziska i muzyka; caravaningiem - prezentacja najnowszych trendów tego stylu życia; spotkania z mistrzami - Tomaszem Adamkiem (przygotowania do walki z Witalijem Kliczką) i Adamem Małyszem (eksskoczkiem narciarskim obecnie rajdowcem RMF Caroline Team); pokazy futbolistów Warsaw Eagels. Będzie też coś dla miłośników gorących wydarzeń - Pole Dance Cup 2011, czyli konkurs tańca piękności na rurze, ale uwaga! - zawodowego.
W strefie Extreme będzie można m.in. wspinać się na pionowe ściany, skakać bez asekuracji na siatkę, wylecieć z katapulty, postrzelać z różnego rodzaju broni od muszkietów po najnowsze karabiny i złożyć swój wymarzony pojazd w specjalnym garażu.

Do tego nie zabraknie dobrego grania. Wystąpią Wet Fingers i Monopol.Finalny set zagra DJ Mafia Mike.Organizatorem eventu jest Sound of Music.

Bilety
  • 25 zł - bilet jednorazowy
Kup teraz na www.ebilet.pl


Men's Day 2011 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty