Szukaj na tym blogu

piątek, 1 kwietnia 2011

WARSAW MUSIC WEEK 2011 | HOOVERPHONIC, 6.05.2011Już niebawem 6-14 maja druga edycja Warsaw Music Week 2011. Impreza realizowana jest w ramach zabiegów Warszawy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Znamy już pierwszych artystów, którzy pojawią się na WMW 2011.


Cykl koncertów rozpocznie Hooverphonic. Grupa zagra 6 maja w stołecznym klubie Palladium. Zespół ten słusznie uważany jest za jednych ze spadkobierców Massive Atack czy Portishead. Widoczna jest fascynacja muzyków trip-hopem, a także muzyką filmową i latami 80-tymi. Znani przede wszystkim z takich hitów jak: „2 Wicky” z filmu „Ukryte Pragnienia” Bertolucciego, a także „Mad About You”, „Jackie Cane” czy „You Hurt Me”. Podczas majowego koncertu usłyszymy też na pewno utwory z ich najnowszej płyty "The Night Before".

Hooverphonic, 2 Wicky live


Hooverphonic, Mad About You


Również 6 maja, tym razem w Cafe Kulturalnej, wystąpi Handsome Furs. Ten kanadyjski duet gra indierocka, a swoją świeżością zyskuje sobie coraz większą rzeszę fanów. O tym jak radzi sobie stosunkowo młody zespół będziemy mieli okazję przekonać się już wkrótce.


Handsome Furs, I'm Confused


6 maja to także data koncertu Kolektyw Âme w klubie 1500 m2. Kristian Beyer i Frank Wiedemann to niewątpliwie jedni z najlepszych w ostatnich czasach przedstawiciele deephouse i detroit w Niemczech.


Âme, Doldrums


13 maja w warszawskich Kamieniołomach wystąpi DJ Mehdi. Produkcje tego djdżeja to połączenie tanecznych rytmów, rapu i basy, które porywają do tańca. Dj Mendi niewątpliwie porwie do tańca nawet największych sztywniaków.


Dj Mehdi, Signatune


Tegoroczna edycja to ponownie pasmo świetnych imprez klubowych, które odbędą się w najlepszych warszawskich klubach, m.in.: Cafe Kulturalna, Kamieniołomy czy 1500 m2.


Bilety na koncert Hooverphonic:

- Eventim.pl

Ceny biletów:

Hooverphonic: 89 pln

Imprezy klubowe w ramach Warsaw Music Week 2011:


Hooverphonic
6 maja 2011
Klub Palladium
Złota 9
Warszawa

Handsome Furs
6 maja
Cafe Kulturalna
Pl. Defilad 1
Warszawa

Kolektyw Âme
6 maja
Klub 1500 m2
ul. Solec 18
Warszawa

DJ Mehdi
13 maja
Kamieniołomy
ul. Ossolińskich
Warszawa


Warsaw Music Week 2011 na mapie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty