Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 7 marca 2011

X-FACTOR TVN POLSKA EDYCJA (video) | MATS, ADRIANNA, MICHAŁ SZPAK, 6.03.2011


program tvn > x-factor, odcinek 1 z 6 marca 2011

Odcinek nr 1. 6.03.2011.

xFactor w TVN pierwszy odcinek niedziela 6.03.2011. Skrót (video nr 1) początek programu. Casting w Zabrzu (ślask). Jury Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska słynna menedżerka Dody i Edyty Górniak. Fragment pierwszy pokazuje Norwega, studenta medycyny. Mats zaśpiewał Angels (Robbie Williams cover).

Adrianna Styrcz, studentka dziennikarstwa. Pyskata, inteligentna blondynka. Projekt Sinusoidal. Etta James Tell Mama. Bomba. X-Faktor TVN, powtórka.

Michał Szpak z Jasła (chłopak ucharakteryzowany na dziewczynę) zaśpiewał Niemena - Dziwny jest ten świat. Kuba Wojewódzki upomniał publiczność, która przywitała Michała salwą śmiechu. "Poczekajcie. Umówmy się tak. Tu jest scena i dopóki człowiek się nie zweryfikuje, że jest artystą to go szanujmy. Jak się okaże, że jest kosmitą, to go wyślemy, tam gdzie jego miejsce. Ale jak okaże się artystą to będzie nam głupio". Kolorowy ptak. Maja Sablewska "zdejmij te wszystkie błyskotki kobiece". Czesław "to jest problem Mai, bo mi podobało się jak jest". Kuba "Jeżeli zrobisz krzywdę tej piosence to ja obiecuję, że zrobię Ci krzywdę bez przyjemności". Czesław po występie: Michael Jackson i Amy Winehouse w jednym. Video YouTube.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty