Szukaj na tym blogu

piątek, 11 marca 2011

DUBIENIECKI, SZYMON MAJEWSKI, DZIENNIK BAŁTYCKI (VIDEO)


afery z dyktafonem > DB kontra M.Dubieniecki

Szymon Majewski Show 7 marca 2011 sparodiował Marcina Dubienieckiego. Na YouTube można obejrzeć 40 sekundowe nagranie - automatyczną sekretarkę zięcia byłego Prezydenta Polski.

Ten film to pokłosie ujawnienia przez Dziennik Bałtycki faktu, że Lech Kaczyński w 2009 roku ułaskawił wspólnika Marcina Dubienieckiego, na którym ciążył wyrok 22 miesięcy więzienia (w zawieszeniu na 3 lata) za wyłudzenie 120 000 zł z PFRON-u. Efekt publikacji był taki, że mąż Marty Kaczyńskiej (adwokat) ostro zareagował, gdy dziennikarz DB zadzwonił zapytać w jakich okolicznościach Dubieniecki poznał Adama S. Wypowiedź mecenasa Dubienieckiego została zarejestrowana na dyktafonie i przekazana do Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku.

Oto najbardziej pikantny fragment nagrania:

Rozmowa Marcina Dubienieckiego z dziennikarzem Dziennika Bałtyckiego (gazeta z województwa pomorskiego, wydawca Grupa Polskapresse Oddział Prasa Bałtycka w Gdańsku). Mp3.

Program Szymona Majewskiego na TVN (skecz):
Automatyczna sekretarka Dubienieckiego. Ale o co chodzi. Szymon Majewski Show 7 marca 2011. Video YouTube.

"Połączymy się teraz z mecenasem Dubienieckim i wyjaśnimy sprawę. Halo. Tu pierdol... automatyczna sekretarka Marcina Dubienieckiego. Niestety ni chu.. nie mogę odebrać telefonu. Jeśli chcesz się odpierdo.. wciśnij #1. Jeśli uważasz, że mogę prowadzic kancelarię adwokacką z gangsterem jebnij #2. Jeśli kurw.. chcesz kupić bardzo drogi samochód bardzo tanio od Tomasza M. pseudonim Matucha pierdolni... #3 na klawiaturze. Jeśli jesteś dziennikarzem Dziennika Bałtyckiego nic ciulu nie wciskaj i tak Cię znajdę i dostaniesz w dziób."

* * *

Należy pamiętać, że Lech Wałęsa ułaskawił 3454 osoby, Aleksander Kwaśniewski – 3295 (I kadencja) i 993 osoby (II kadencja), Lech Kaczyński 202. Nie znamy całej rozmowy, wypowiedź pozbawione jest kontekstu. Dziennikarz mógł dzwonić do Dubienieckiego np. 20 razy lub sprowokować do takiej wypowiedzi.

Dubienicki, sprawa Dubienieckiego. Pis.

1 komentarz:

  1. zły dziennikarz, zły... a taka porządna gazeta, dziadek czyta

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty