Szukaj na tym blogu

piątek, 11 lutego 2011

WYPADEK KUBICY - NAGRANIE z KAMERY w SAMOCHODZIE | MORENO BONATO

rajdy samochodowe > wypadek Kubicy

Samochód Roberta Kubicy i Jakuba Bergera na trasie rajdu Ronde di Andora widziany z kamery umieszczonej w samochodzie duetu Moreno - Bonato. Wbita w barierę Fabia S2000 60 sekund po wypadku.

Rally Ronde Andora 6.2.2011 camera car on board (Moreno - Bonato) incidente Crash robert Kubica. Video YouTube.

Na YouTubie można znaleźć również nagranie z samochodu, który przejeżdżał odcinek specjalny przed Robertem Kubicą. Na filmie widać uszkodzenie bariery ochronnej, która przeszyła auto polskiego teamu.

Zobacz relację:
Wypadek Roberta Kubicy 6.2.2011

Fragment Wiadomości TVP1. Kamera w samochodzie, który jechał przed wypadkiem Kubicy. Na filmie widoczne jest uszkodzenie bariery ochronnej. Relikwie papieża (kropla krwi, skrawek szaty) Jana Pawła II od kardynała Stanisława Dziwisza Zoperowany bark, łokieć, stopę (dr Francesco Lanza - lekarz operujący Roberta Kubicę). Wywiad Roberta Kubicy z La Gazzetta dello Sport: "Wrócę przed końcem sezonu i będę jeszcze silniejszy niż wcześniej, bo po takich wypadkach nie jest się już takim samym, człowiek staje się lepszy".

R.Kubica accident 2011.2.6 Italy. Robert Kubica w szpitalu, operacja łokcia. Relikwie JP II kropla krwi, szata. Trasa rajdu 2. Ronde di Andora. Kamera w kabinie samochodu, który jechał za Robertem Kubicą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty