Szukaj na tym blogu

niedziela, 26 grudnia 2010

SYLWESTER TVN, POLSAT, TVP - PROGRAM TV, 31.12.2010Źródło: www.tvn.pl


Jak widać TVN drugi rok z rzędu stawia na Sylwestra ekonomicznego. W sylwestrową noc proponuje nam dobrą polską komedię Romana Załuskiego: Kogel-mogel i Galimatias, czyli kogel-mogel 2. Jak dla mnie najlepsze klasyki komediowe polskiego kina, mogą stanowić świetną alternatywę dla tych, którzy nie przepadają za wielkimi galami. Dla wytrwałych i lubiących impertynencki humor: talk show Kuby Wojewódzkiego.

20:00
Kogel-mogel, reż. Roman Załuski
Kasia, dziewczyna ze wsi, stara się o przyjęcie na studia. W tym samym czasie dowiaduje się, że jej rodzice postanowili wydać ją za bogatego sąsiada. Kiedy nadchodzi dzień wizyty narzeczonego, ucieka przez okno, dzwoni z poczty na uczelnię, ale otrzymuje mylną informację. Przekonana, że nie dostała się na wymarzone studia zgadza się na ślub. Tymczasem przed samym ślubem przychodzi list z uczelni... zawiadomienie o przyjęciu na studia.

21:55
Galimatias, czyli kogel-mogel 2, reż. Roman Załuski
Ciąd dalszy filmu "Kogel-mogel". Hitoria Kasi, która marzy o studiowaniu i Pawła, jej męża, absolwenta SSGW, który po powrocie z Holandii postanawia osiąść na wsi na stałe. Kasia nie planuje powiększania rodziny, natomiast jej ojciec obiecuje przepisać na swojego wnuka ziemie, o potomku myśli również sam Paweł. Stąd liczne kłopoty.

03:20
Talk show Kuba Wojewódzki

Niegrzeczny, nieobliczalny i wulgarny. Kontrowersyjny, bardzo inteligentny, nie oszczędza nikogo i zadaje trudne pytania...Kuba Wojewódzki.

Źródło: www.polsat.pl


20:05
Sylwestrowa moc przebojów

Telewizja Polsat wraz z miastem stołecznym Warszawa po raz trzeci przygotowała dla nas wielki plenerowy koncert na Placu Konstytucji. Główną gwiazdą będzie Roxette! Legendarny zespół po raz pierwszy wykona w Polsce swoje największe przeboje, m.in "It Must Have Been Love" i "Listen To Your Heart". Na scenie nie zabraknie wyczekiwanej przez wszystkich Dody, która przedstawi swój muzyczny show. Będziemy mieli okazję zobaczyć także: Kasię Kowalską, Irę, Kombii, Macieja Maleńczuka, Urszulę, Golec uOrkiestra i wielu wielu innych. Niespodzianką będzie na pewno występ Cezarego Pazury i Maryjusza Kałamagi. Sylwestrową galę poprowadzą dla nas: Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz oraz Agata Młynarska, Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz, Mateusz Borek, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor i Maciej Rock. O północy życzenia noworoczne złożą Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz i Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek.


Tematyka koncertu będzie nawiązywać do rozpoczynającej się w lipcu 2011 roku polskiej prezydencji w Unii Europejskiej.
Ubiegłoroczny koncert Sylwestrowy z Warszawy, również transmitowany przez telewizję Polsat, zgromadził przed telewizorami ponad 3,372 mln widzów.Źródło: www.tvp.pl


Również Jedynka ma propozycję nie do odrzucenia, mianowicie: Sylwestrowy Maraton Filmowy. Wcześniej życzenia noworoczne złoży nam prezydent Rzeczypospolitej Polski, Bronisław Komorowski. Niecałą godzinę zajmie Sylwester z Jedynką i toast noworoczny, podczas którego życzenia noworoczne przekażą nam prezenterzy Telewziji Polskiej. Krótko po północy będziemy mogli ponownie wrócić do oglądania filmów.

20:10
Orędzie noworoczne prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
czas trwania: 15 minut

23:45-00:25
Sylwester z Jedynką i toast noworoczny

Sylwestrowy maraton filmowy:

20:25
Dżungla,
film animowany, USA 2006, reż. Steve "Spaz" Williams
czas trwania: 78 minut

21:55
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
komedia, Francja, Niemcy 2002, reż. Alain Chabat
czas trwania:

00:25
Blues Brothers
komedia sensacyjna, USA 1980, reż. John Landis
czas trwania: 126 minut

02:40
Parada kanciarzy
komedia, Włochy 2006, reż. Pier Francesco Pingitore
czas trwania: 95 minut

04:20
Fados
film muzyczny, Portugalia, Hiszpania 2007, reż. Carlos Saura
czas trwania: 88 minut

Źródło: www.tvp.pl


20:05-01:35
Sylwester z dwójką

W tym roku TVP 2 po raz kolejny organizuje koncert sylwestrowy na wrocławskim rynku. Program niekoniecznie najnowszy, ale pewny i sprawdzony. A mieszanka różnych stylów i gatunków muzycznych sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na scenie wystąpią m.in.: Bajm, Feel, Afromental, Volver, Zakopower, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Anna Wyszkoni, Video, Marina, Robert Gawliński oraz zagraniczny gość: popularna w latach 90-tych grupa Ace of Base. Imprezę będą prowadzić: Agnieszka Szulim, Anna Popek, Maciej Kurzajewski, Maciej Miecznikowski oraz Roman Czejarek.

Ubiegłoroczny, również transmitowany z Wrocławia, "Sylwester z dwójką: Gwiezdna Odyseja" w TVP2 obejrzało 3 897 000 widzów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty