Szukaj na tym blogu

piątek, 5 listopada 2010

KONCERT HURTS - GDAŃSK, KRAKÓW, WARSZAWA, 21-23.1.2011


muzyka > koncert

Theo Hutchcraft i Adam Anderson czyli Hurts (a w pierwowzorze Band of the Day) wystąpią w końcu w Polsce! Najsłynniejszy duet britsyntezatoropopowy ostatniej dekady podbija listy przebojów na całym świecie singlem "Wonderful life", chociaż zadebiutowali "Better Than Love". Od razu z górnego co, bo BBC przyznało im 4. miejsce w show BBC Sound of 2010.


Pierwsza wersja teledysku do "Wonderful life". (Zwróćcie uwage na ekspresję obu panów...).

Debiutancki album "Happiness" sprzedał się w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Gorączka na Hurts trwa i rozprzestrzenia się w niesamowitym tempie. Rytmiczne i wpadające w ucho utwory Anglików z Manchesteru przypominają wczesnych Depeche Mode. Głos wokalisty Theo Hutchcrafta przyciąga i magnetyzuje. A klipy duetu to majstersztyki spartańskiej choreografii i ekspresji (szczególnie w wykonaniu klawiszowca Adama Andersona) z przebojową muzyką.

Zespół rozpoczął trasę koncertową, na której znajdują się 3. polskie miasta - Gdańsk, Kraków i Warszawa. Zajadą do nas w styczniu 2011 r.


Program koncertów
 • piątek, 21.1 w Klubie STUDIO w Krakowie
 • sobota, 22.1 w Klubie Stodoła, Warszawa
 • niedziela, 23.1 w Klubie Parlament w Gdańsku.


Bilety
 • 110 zł (120 zł w dniu imprezy)
Kup teraz na www. eventim.pl lub www.ticketpro.pl i bezpośrednio w kasach klubów.


Hurts - koncerty Kraków, Warszawa i Gdańsk.

2 komentarze:

 1. Organizujemy przejazd z Poznania do Warszawy i Gdańska. Ilość miejsc ograniczona!!! Zapisz się już dziś na wspólny wyjazd!!! Kontakt www.wyjazdownia.com
  wyjazdownia@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. ma ktoś do sprzedania bilet na koncert hurts w gda???

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty