Szukaj na tym blogu

niedziela, 10 października 2010

LIMP BIZKIT NAŁADOWAŁ STODOŁĘ (foto, video) - WARSZAWA, 9.10.2010


muzyka > koncert

zobacz też: 9.10.2010 Limp Bizkit w Stodole (video HQ)

Fred Durst w StodoleFred Durst - Limp Bizkit w Stodole (fotki x560). Sobota 9.10.2010, Warszawa.


To czego dokonał Limp Bizkit w warszawskiej Klubie Stodoła jest nie do opisania, ale spróbujmy. Czy można sobie wyobrazić na koncercie rockowym całkowicie milczącą publikę, na dodatek siedzącą w kuckach? Fred Durst i spółka mieli taki wpływ na swoich fanów. Dzięki temu zabiegowi utwór "Take a look around" zyskał zupełnie nowy wymiar, gdy kilka setek ludzi wyskoczyło w powietrze na refren.

Podczas tego dwugodzinnego koncertu każdy utwór Limp Bizkit zyskał nowe znaczenie. Publika śpiewała całe partie m.in. "Behind blue eyes", "My generation", "My way", "Livin' it up", "Nookie", "Break stuff" i czy też "Rollin". Nie zabrakło również kawałków z przygotowywanego do premiery krążka GOLDEN COBRA, np. "Walking away", czy też "Why try". Na wypełnionej kilkunastoma setkami sali nikt nie stał bezczynnie.


"There is no VIP..."

Limp Bizkit dostał pamiątkowe flagi i banery od polskich fanów. Fred wyłapał również różowy biustonosz (na oko rozmiar C), po piosence zadedykowanej polskich dziewczynom.

Potężna dawka energii płynącej ze sceny sprawiła, że uczestnicy tego koncertu będą mieli długo co wspominać. Nieobecnym pozostają klipy YouTube i wybranie się na kolejny koncert Limp Bizkit, który - jak powiedział Fred - może odbędzie się w 2011 roku. Nie możemy się już doczekać.


Zdjęcia z koncertu Limp Bizkit


Wes BorlandWes Borland. Koncert Limp Bizkit w Stodole 9.10.2010.

limp bizkit transparent stodołaFani na scenie - koncert Limp Bizkit 9 października 2010, Warszawa Klub Stodoła.

aparat koncert limp bizkitScena w obiektywie fana.

old school soliderOld School Solider

Fred Durst i Wes Borland. Stodoła 9.10.2010

Fred Durst PolandFred Durst

Rapcore. Morfo: ~limb biskit. Szukano po: transparent z koniem, welcome back, jak był przebrany gitarzysta, video limp bizkit stodoła. Film wideo limp bizkit Warszawa. Warsaw Poland photos. Szczecin Rock Festival 2009. Skład LB: Fred Durst, Sam Rivers, John Otto, DJ Lethal, Wes Borland

3 komentarze:

  1. Dzięki za klip w dobrej jakości - jest co wspominać =) fantastyczne przeżycie!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. do było niesamowicie energetyczne przezycie. kazdy nerw reagowal na riffy Wesa Borlanda i skrecze DJ Lethal, a wspolne spiewanie z Fredem Durstem - bezcenne :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Weźcie mi nie róbcie zgubnej nadziei na koncert.. xd

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty