Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 12 kwietnia 2010

KONCERT MISSY ELLIOT - WARSZAWA, 12.7.2010

Missy Elliot zagra w Warszawie. 39-letnia diva amerykańskiego hip-hopu, R&B i soulu powróci 12 lipca. Wcześniej rozgrzała fanów podczas Coke Live Music Festival 2008 w Krakowie, gdy pierwszy raz zagościła do Polski.W Warszawie usłyszeć będzie można na żywo najnowsze utwory z gorącego jeszcze albumu "Block Party" - 7. w 14-letniej karierze muzyczno-filmowej. Tak, filmowej bo Missy Elliot kilkukrotnie pojawiła się już na wielkim ekranie. Co prawda nie były to megaprodukcje - m.in. "Honey" i "Fade to Black", w których grała samą siebie, ale zawsze.

W warszawskim Amfiteatrze w Parku Sowińskiego na pewno nie zabraknie hitowych singli afroamerykańskiej wokalistki jak "Shake Your Pom Pom", "Get Your Freak On" czy popularnego "Lady Marmalade" z "Moulin Rouge". A że poza tym, że Misdemeanor dobrze śpiewa i nieźle gra koncertowy show gwarantowany.

Bilety
  • 120 zł (135 zł po 1 czerwca) - miejsca stojące,
  • 160 zł (180 zł jw.) - miejsca siedzące,
  • 500 zł - pakiet VIP
Kup teraz
www.eventim.pl
www.ticketpro.pl


Koncert Missy Elliot - Park Sowińskiego, Warszawa.

1 komentarz:

  1. Nie 12 lipca, a w nieokreślonym jeszcze terminie zagra w Polsce Missy Elliott. Warszawski koncert przełożono z powodu nałożenia się terminu nagrywania nowej płyty rap i hip-hopowej artystki. Bilety są przyjmowane w punktach sprzedaży. O zmianach będziemy informować na bieżąco.

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty