Szukaj na tym blogu

piątek, 26 lutego 2010

MASSIVE ATTACK, HOT CHIP i PAVEMENT NA OPEN'ERZE - GDYNIA, 1-4.7.2010

Massive Attack zagra swoje trip-hopowe utwory podczas Heineken Open'er Festival 2010 w Gdyni. Brytyjczycy to kolejna grupa, a właściwie jednoosobowy zespół Roberta del Naja 3D) i muzycy, których zaprasza do kolejnych artystycznych przedsięwzięć.

Massive Attack. Źródło. www.i.rollingstone.com

Massive Attack będzie promowało wydaną 8 lutego "Heligoland" - 6. studyjny album zespołu, nagrany po 7 latach od 100th Window (Splitting the Atom (2009) był ExtraPłytą z nagraniami, które nie zmieściły się z poprzednim albumie). Na Open'erze z pewnością usłyszeć będzie można zarówno najnowsze kawałki jak i kultowe już "Teardrop", "Dissolved Girl", czy też "Angel".


Organizatorzy jednej z największych krajowych imprez muzycznych i najlepszej według głosujących w konkursie European Festival Awards (kategoria "Duży festiwal"). Podali jeszcze dwóch wykonawców, którzy pojawią się na scenach HoF 2010 na lotnisku Babie Doły w Gdyni 1-4 lipca. To następcy Massive Attack - Hot Chip (autorzy takich hitów jak "Over And Over" czy "Ready For The Floor") i grupa Pavement - legenda indie rocka i lo-fi (muzyki "zabałaganionej", 13. albumów wydali na płytach gramofonowych, ostatni w 2000 roku), która koncertem na lotnisku żegnać się będą ze sceną muzyczną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty