Szukaj na tym blogu

czwartek, 17 grudnia 2009

MMA - PUDZIAN VS EMALIANENKO, LESNAR CZY INNY FIGHTER?

Zobacz: MMA Walka Pudzian - Tim Sylvia, 21 maja 2010 (video)

Aleksander Emalienko jest typowany na najbardziej prawdopodobnego, kolejnego przeciwnika Mariusza PUDZIANA Pudzianowskiego w walce federacji MMA. Po "zniesieniu" w 44 sekundy Marcina Najmana PUDZIAN nabrał ochoty na kolejne potyczki w Mixed Martial Arts. Walka z Emalienką miałaby się odbyć w kwietniu.

Walka Aleksa Emalienki z Pawłem Nastulą.

Fighterzy mieliby się spotkać w Rosji, podczas turnieju M-1, najsłynniejszej organizacji MMA w Rosji i jednej z najlepszych na świecie. Szef KSW, w którego ramach Pudzianowski stoczył pierwszą w karierze walkę MMA uważa, że termin jest zbyt bliski - przed grudniową walką z Najmanem PUDZIAN zaczął przygotowywać się już w lutym...


Lesnar w akcji.

Padają też inne nazwiska kolejnych przeciwników strongmana - eksfutbolisty, Bobba Sappa lub byłego wrestlera Brocka Lesnara. Najbliższa walka ma odbyć się w maju, przygotowani ruszą już w styczniu. Rywalem ma być zawodnik zagraniczny, być może z USA, Holandii lub Rosji. Wykluczenie z grona najbliższych przeciwników Polaków oznacza, że PUDZIAN nie zmierzy się np. z Pawłem Nastulą. Eksperci zgodnie przyznają, że polski zapaśnik to jeszcze zbyt wysokie progi dla Pudzianowskiego.


Bob Sapp w akcji.

1 komentarz:

  1. ciekawe,czy po wrześniowej walce z nastulą, pudzian zawalczy z aleksandrem emelianenko czy bobem sappem.

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty